کامپیوتر

آزمایش رایگان ExpressVPN: 30 روز ضمانت بازگشت پول دریافت کنید

اگر به دنبال نسخه آزمایشی رایگان ExpressVPN هستید یا فقط می خواهید بدانید چه معاملاتی در آنجا وجود دارد، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. مزایای زیادی برای استفاده از VPN وجود دارد، بنابراین ثبت نام در یکی از بهترین خدمات VPN در اطراف برای ایمن ماندن آنلاین بسیار مهم است. البته هیچ کس نمی خواهد بیشتر از آنچه که باید بپردازد. به همین دلیل است که یک آزمایش رایگان VPN یک نقطه شروع عالی است. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آزمایش رایگان ExpressVPN و سایر معاملات بدانید.

آیا آزمایشی رایگان ExpressVPN وجود دارد؟

آرم ExpressVPN در پس زمینه قرمز.

ExpressVPN در واقع آزمایشی رایگان خود را ارائه نمی دهد. در عوض، 30 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد. یعنی اگر از خدمات رضایت کامل ندارید، می توانید قبل از پایان ماه آن را لغو کرده و پول خود را پس بگیرید.

البته، شما باید جزئیات کارت اعتباری خود را تحویل دهید و از قبل پرداخت کنید، اما اگر از ExpressVPN راضی نباشید، پول خود را پس خواهید گرفت. آن را کمی متفاوت از یک آزمایش رایگان واقعی برای بررسی سرویس در نظر بگیرید. همچنین به همان روشی است که آزمایش رایگان NordVPN کار می کند.

آیا می توانید ExpressVPN را به صورت رایگان دریافت کنید؟

با این حال، بهترین VPN های رایگان می توانند دسته سختی برای مرتب سازی باشند، بنابراین منطقی است که بر روی خدمات معتبرتر و پولی تمرکز کنید. به عنوان یکی از بهترین VPN های بدون ورود، ExpressVPN در واقع نیازی به رایگان بودن ندارد، بنابراین اینطور نیست.

مطلب پیشنهادی:  Cyberpunk 2077 در سال 2022 چگونه کار می کند؟ معیارها و موارد دیگر

متأسفانه، هیچ راه دیگری برای دریافت ExpressVPN رایگان به جز استفاده از 30 روز ضمانت بازگشت پول وجود ندارد. در عوض، باید قبل از پایان 30 روز برای بازگرداندن پول خود، درخواست بازپرداخت کنید.

آیا معاملاتی در مورد ExpressVPN وجود دارد؟

ExpressVPN در مک بوک نشان داده می شود.

اکنون که مطمئن هستید VPN چیست و در زندگی خود به ExpressVPN نیاز دارید، راه هایی وجود دارد که با ثبت نام در آن، چند دلار صرفه جویی کنید.

در حالی که هیچ معامله خارجی مانند سایر خدمات وجود ندارد، ExpressVPN می تواند قیمت چیزها را با معاملات تخفیف دار خود کاهش دهد. گزینه های پرداخت شما این است که ماهانه، هر شش ماه یا هر 12 ماه یکبار پرداخت کنید.

هرچه بیشتر ثبت نام کنید، پس انداز بیشتری خواهید داشت. ثبت نام فقط برای یک ماه 13 دلار هزینه دارد و بسیار گران است. از طرف دیگر، به 6 ماه متعهد شوید و قیمت به معادل 10 دلار در ماه کاهش یابد. حتی بهتر از آن، ثبت نام برای یک سال 35٪ در طول 12 ماه شما صرفه جویی می کند، آموزش فقط 8 دلار در ماه.

پایین دست؟ برای گزینه شش ماهه یا یک ساله باید به طور کامل پرداخت کنید. یعنی هر شش ماه 60 دلار یا هر سال 100 دلار خرج کنید. با این حال، شما به سختی به VPN برای خیلی بیشتر از یک ماه نیاز دارید، بنابراین منطقی است که برای طولانی مدت متعهد شوید.

گاهی اوقات ExpressVPN بسته به زمان سال نیز فروش دارد، اما همه چیز به این بستگی دارد که آیا می توانید منتظر یک رویداد فروش بزرگ باشید یا خیر.

مطلب پیشنهادی:  Disney Speedstorm به عنوان یک بازی کاملا رایگان در تاریخ 28 سپتامبر منتشر خواهد شد

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا