موبایل

آمازون 4 ویژگی بزرگ را به Kindle Scribe شما اضافه می کند

از نوامبر گذشته که راه‌اندازی شد، شاهد به‌روزرسانی‌های جدید و محکم بسیاری بودیم که برای Kindle Scribe آمده است. از امروز، چهار ویژگی عالی دیگر به دستگاه اضافه می شود.

در حالی که ما متوجه شدیم که Scribe در هنگام راه اندازی فاقد چند ویژگی است که فکر می کردیم می تواند مفید باشد، آمازون آن (و بیشتر) را با به روز رسانی هایی که شرکت مرتباً انجام می دهد جبران می کند.

یک نفر در حال نوشتن روی کیندل اسکریب است.
آمازون

شاید مفیدترین و هیجان انگیزترین ویژگی جدید امروزی، ابزار انتخاب کمند باشد. این ابزار را می توان برای هر کار نوشتاری استفاده کرد و به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی قسمت های خاصی از متن دست نویس را برای تغییر اندازه، جابجایی، کپی، برش یا چسباندن در هر قسمت نوشتاری دیگری – مانند نوت بوک، یادداشت های چسبنده یا فایل های PDF، دور بزنند. این به کاربران کمک می کند تا از فضای خود نهایت استفاده را ببرند و وسایل را همانطور که می خواهند جابجا کنند.

ویژگی بعدی تبدیل به متن در صادرات است که به Scribe اجازه می‌دهد متن دست‌نویس را به فایل‌های txt. تبدیل کند که سپس می‌تواند با استفاده از گزینه‌های اشتراک‌گذاری دیگر Scribe در ایمیل ارسال شود. این کار اشتراک‌گذاری یادداشت‌ها را با یکدیگر بدون نیاز به تایپ مجدد هر چیزی که با دست نوشته شده است را برای کاربران آسان‌تر از همیشه می‌کند.

به روز رسانی همچنین با برخی بهبودهای کلی خواندن PDF همراه خواهد بود. اینها شامل توانایی Kindle Scribe برای جابه‌جایی بین حالت‌های مشاهده عمودی و افقی، افزایش اندازه قلم، انتخاب متن برای تأکید، اضافه کردن یادداشت‌های متنی یا استفاده از اینترنت برای جستجوی کلمات یا عبارات است. به طور کلی، پیشرفت‌های جدید PDF، Scribe را به دستگاهی تبدیل می‌کند که برای خواندن اسناد مجهزتر است، زیرا می‌تواند سفارشی‌تر از سایر EReaderها باشد و برای جستجوی تعاریف نیازی به دستکاری چند دستگاه ندارد.

مطلب پیشنهادی:  Moto G Power 5G با MediaTek Dimensity 930 SoC، صفحه نمایش 120 هرتز راه اندازی شد: قیمت، مشخصات
شخصی در حال حل پازل جدول کلمات متقاطع Kindle Scribe Amazon.
آمازون

علاوه بر ویژگی‌های دیگری که امروز فعال می‌شود، نوع جدیدی از محتوا است که منحصراً برای Kindle Scribes در دسترس خواهد بود. محتوای نوشتن شامل کتاب‌ها و سایر انواع محتوایی است که به‌طور خاص برای نوشتن طراحی شده‌اند، مانند مواردی مانند جدول کلمات متقاطع و پازل سودوکو یا روزنامه‌نگاری. به نظر می‌رسد محتوای Write-On افزودنی یکپارچه به کتابخانه Scribe است، بنابراین دیدن اضافه شدن آن برای افزایش ارزش e-reader بسیار خوب است.

این به‌روزرسانی سومین کاهش ویژگی مهمی است که Kindle Scribe در سال جاری شاهد آن بوده است، پس از به‌روزرسانی فوریه و آوریل. با گذشت سال، انتظار بیشتری از Scribe داشته باشید

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا