کامپیوتر

آواتارها و فضاهای مجازی را در Microsoft Teams امتحان کنید

مایکروسافت از انتشار چندین ویژگی پیش بینی شده برای Teams خبر داده است، از جمله پشتیبانی از آواتار و فضاهای همه جانبه.

این شرکت ویژگی های جدید را در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان بیلد خود که در حال حاضر از 23 تا 25 می در حال اجرا است، به نمایش گذاشت.

گزارش‌های مارس حاکی از آن است که نقشه راه محصول مایکروسافت شامل برنامه‌هایی برای انتشار یک ویژگی جدید برای Teams و Zoom است که به کاربران اجازه می‌دهد در طول یک تماس ویدیویی، فید دوربین زنده را با یک آواتار سه بعدی جایگزین کنند.

در عوض، این ویژگی از این هفته با پشتیبانی از برنامه دسکتاپ تیم های مایکروسافت در ویندوز و مک، به ویژه برای همه مجوزهای تجاری و سازمانی Microsoft 365 در دسترس خواهد بود. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که از آواتارها به عنوان جایگزینی برای ویدیو یا بدون ویدیو با چندین مشخصات قابل تنظیم استفاده کنید. با این حال، مشخص نکرد که آیا آواتارها سه بعدی خواهند بود یا خیر.

به گفته مایکروسافت، با این حال، این برند همچنین فضاهای همهجانبه جدید خود را به نمایش گذاشته است که توسط Microsoft Mesh for Teams طراحی شده است، ویژگی که در پیش نمایش خصوصی در برنامه ارتباطات کار می کند.

فضاهای فراگیر به این منظور در نظر گرفته شده است که به افراد در یک ارتباط گروهی در Teams اجازه می دهد تا به تعاملات شخصی بیشتری که جلسات حضوری را شبیه سازی می کند، نفوذ کنند. این ویژگی دارای جنبه سه بعدی خواهد بود، زیرا می‌توانید از آن با هدست واقعیت مجازی (VR) و علاوه بر صدای فضایی استفاده کنید، اگرچه می‌توانید فقط از طریق رایانه شخصی از آن استفاده کنید. Captivating Spaces از این هفته برای تیم های مایکروسافت در دسترس خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  دلتنگ آن نشوید - بدافزار ChatGPT به شدت در حال گسترش است
دو آواتار در حال ارتباط در تیم های مایکروسافت.

مایکروسافت در کنفرانس بیلد خود میزبان جلسه ای بود که نشان می داد Mesh چگونه کار می کند و چگونه فضاهای کاری می توانند از ویژگی ساخت فضای کاری مجازی استفاده کنند.

Microsoft Mesh چندین شروع اشتباه داشته است. این برند اولین بار این مفهوم را در اواخر سال 2021 اعلام کرد، زمانی که چندین شرکت در متاورس سرمایه گذاری کردند. این نه تنها به عنوان روشی برای نمایش آواتارهای سه بعدی در Teams، بلکه برای تعامل کاربران در فضاهای کاری VR با سایر همکاران در نظر گرفته شده است. در آن زمان، مایکروسافت اعلام کرد که آواتارها باید تنها زمانی حرکت کنند که کاربران در حال صحبت کردن باشند، اما این برند برنامه‌های خود را برای تطبیق آواتارها با حرکت کاربر در زمان واقعی با وب‌کم‌هایشان کنار گذاشت.

سپس مایکروسافت قصد داشت Mesh را در سال 2022 راه اندازی کند، اما به دلیل علاقه فزاینده به هوش مصنوعی (AI) در صنعت، راه اندازی آن به تعویق افتاد. با این حال، احیای آن در بیلد نشانه خوبی است که این برند از این فناوری دست برنداشته است.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا