موبایل

آیفون شما با دریافت iOS 17 می تواند این ویژگی تبلت پیکسل را بدزدد

آیفون 14 پرو با نمایشگر همیشه روشن بدون والپیپر یا اعلان
کریستین رومرو چان / روندهای دیجیتال

با توجه به اینکه iOS 17 برای رونمایی مورد انتظارش در ماه ژوئن در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل داغ می شود، دارندگان آیفون مشتاق هستند تا درباره ویژگی های بزرگی که همراه با این به روز رسانی ارائه می شود، بشنوند. به گفته بلومبرگ، یک تغییر بزرگ در قالب بازنگری در رابط دستگاه قفل شده است که به طور موثر آیفون شما را به یک نمایشگر هوشمند تبدیل می کند.

انتظار می‌رود رابط کاربری جدید اطلاعات زیادی مانند آب‌وهوا، اعلان‌های فشاری، تاریخ‌های مهم تقویم آینده و موارد دیگر را نمایش دهد. بر اساس این گزارش، این رابط کاربری جدید زمانی که آیفون شما قفل است و به صورت افقی و با صفحه نمایش رو به بالا قرار دارد، به صورت خودکار نمایش داده می شود.

تغییری مانند این همه آیفون‌های دارای iOS 17 را شبیه سایر صفحه‌نمایش‌های خانگی هوشمندی می‌کند که در طول سال‌ها دیده‌ایم – جدیدترین مورد، تبلت پیکسل است که اطلاعات مشابهی را هنگام اتصال به داک بلندگو نمایش می‌دهد. اگر اپل در تلاش است تا آیفون را به سمتی سوق دهد که مناسب‌تر با کنترل‌کننده‌های خانه هوشمند باشد، ممکن است این شرکت بتواند داک‌های خود را برای آیفون یا احتمالاً برای آی‌پد در صورتی که iPadOS به‌روزرسانی مشابهی دریافت کند، بسازد.

آیفون 14 پرو با صفحه نمایش همیشه روشن مشکی.
جو مارینگ/روندهای دیجیتال

طرفداران اپل در مورد ایده نمایشگرهای همیشه روشن مانند آنچه در آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس دیده می شود احساسات متفاوتی داشتند، بنابراین تغییری مانند این با iOS 17 برای همه دستگاه های سازگار می تواند بحث برانگیز باشد. در حالی که این به روز رسانی ممکن است بحث برانگیز باشد، مقاله بلومبرگ که داستان را منتشر کرد، به نقل از یک خودی ناشناس اشاره کرد که می گوید این رابط به معنای “بر اساس انتشار ویجت های صفحه قفل شرکت در سال گذشته به عنوان بخشی از iOS 16 است” که به خوبی با اپل پیش رفت. طرفداران

مطلب پیشنهادی:  ردیابی غیرتهاجمی قند خون در دستگاه های پوشیدنی نزدیک است

بر اساس آنچه تاکنون شنیده ایم، به نظر می رسد که iOS 17 یک تکان بزرگ برای کاربران آیفون به روش هایی است که قرار است بر اساس ایده های قبلی اجرا شده باشد. از آنجایی که اکثر تغییرات عمده اخیر در iOS کاملاً ثابت بوده است، ما مشتاقیم ببینیم اپل چه چیزی را برای iOS 17 در نظر گرفته است و آیا رابط نمایشگر هوشمند یک افزودنی هیجان انگیز خواهد بود یا چیزی که باید فوراً غیرفعال کنید. در هر صورت، به نظر می رسد که به زودی در کنفرانس توسعه دهندگان آینده در 5 ژوئن، آن را فاش خواهیم کرد.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا