کامپیوتر

اپل اولین فروشگاه خرده فروشی پرچمدار هند را در ماه آینده در بمبئی افتتاح می کند، فروشگاه دهلی نیز به زودی دنبال می شود: گزارش

ظاهرا اپل قصد دارد اولین فروشگاه خرده فروشی پرچمدار خود را در هند در بمبئی افتتاح کند. در حالی که هیچ تایید رسمی از سوی غول فناوری مستقر در کوپرتینویی وجود ندارد، طبق گزارش ها، فروشگاه پرچمدار ماه آینده، در ماه آوریل، درهای خود را باز خواهد کرد. اپل در حال حاضر محصولات خود را در این کشور از طریق فروشگاه های خرده فروشی شریک در سراسر هند به فروش می رساند. در اوایل سال جاری، گزارش شد که این شرکت کارگرانی را برای خرده فروشی های خود در بمبئی و دهلی استخدام می کند. از این رو، می توان انتظار داشت که فروشگاه اپل دهلی نیز در ماه های آینده افتتاح شود.

طبق گزارش اکونومیک تایمز به نقل از دو مدیر صنعت آشنا با این طرح، اپل قصد دارد اولین فروشگاه پرچمدار خود را تا آوریل 2023 در بمبئی افتتاح کند. بنا بر گزارش ها، در هفته های آینده یک فروشگاه پرچمدار دیگر اپل در دهلی نو افتتاح خواهد شد.

در بمبئی، فروشگاه پرچمدار اپل در مرکز خرید Jio World Drive متعلق به Reliance Industries قرار دارد که مساحتی معادل 22000 فوت مربع را پوشش می دهد. طبق گزارش ها، فروشگاه بمبئی یک نقطه عطف خرده فروشی در مقیاسی مشابه به فروشگاه های خرده فروشی در لس آنجلس، نیویورک، پکن و سنگاپور خواهد بود.

از سوی دیگر، دومین فروشگاه دهلی به مساحت 10000 تا 12000 فوت مربع است و در مرکز خرید Select CityWalk واقع خواهد شد. انتظار می رود این یکی بین آوریل و ژوئن راه اندازی شود.

مطلب پیشنهادی:  این لپ تاپ 17 اینچی اچ پی را فقط با 300 دلار برای مدت زمان محدود دریافت کنید

در اوایل سال جاری، گزارش شد که این شرکت شروع به استخدام کارگران در سراسر هند برای این دو فروشگاه خرده فروشی کرده است. این گزارش به وب سایت اپل اشاره می کند که بیش از صد فرصت شغلی در هند را نشان می دهد. موقعیت های خرده فروشی برای مکان های مختلف در کشور فهرست شد.

تا زمانی که اپل توسعه قبلی یا آخرین buzz را تایید نکند، اغراق نخواهد بود اگر بگوییم که این شرکت در بازارهای هند عملکرد خوبی دارد.

در دسامبر 2022، Infiniti Retail متعلق به گروه تاتا اعلام کرد که به یک توزیع کننده مجاز اپل در هند تبدیل می شود و بیش از 100 فروشگاه خرده فروشی راه اندازی می کند.

تامین کننده اپل فاکسکان نیز سرمایه گذاری زیادی در هند دارد. اخیراً اعلام کرد که بیش از 200 میلیون دلار (تقریباً 1650 کرور روپیه) در تأسیساتی در تلانگانا سرمایه گذاری خواهد کرد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا