تکنولوژی

اکنون یک ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن پروفایل دوستیابی شما

دوستیابی آنلاین آسان نیست. حتی قبل از اینکه بتوانید مسابقات بالقوه منطقه خود را در Tinder، Bumble و سایر برنامه‌های دوستیابی ببینید، ابتدا باید دو مانع مهم را برطرف کنید – اول، کلیک کردن روی عکس‌های خوب خود، و دوم، نوشتن بیوگرافی جذاب. اگرچه هر دو به خودی خود دشوار هستند، حداقل می‌توانید روی عکس‌های مکان‌های زیبا یا با حیوانات خانگی کلیک کنید تا از نظر زیبایی ظاهری دلپذیر به نظر برسند، اما هیچ چیز نمی‌تواند جایگزین مهارت‌های نوشتاری خوب شود. به هر حال قبلا درست بود با ظهور هوش مصنوعی، ابزاری برای هر کاری که آنلاین انجام می دهید وجود دارد. و این فقط یک مسئله زمان بود که شخصی یک برنامه هوش مصنوعی ایجاد کرد که به شما کمک می کند بیوگرافی خود را در پروفایل های دوستیابی بنویسید. بیایید LoveGenius را بررسی کنیم.

LoveGenius چه چیزی را ارائه می دهد؟

نوشتن یک بیوگرافی خوب برای یافتن موارد منطبق بسیار مهم است. از آنجایی که شما و شخصیت شما نمی توانید نمایه خود را به صورت آنلاین ارائه دهید، دو موردی که برای جلب توجه مردم نیاز دارید عکس ها و بیوگرافی شما هستند. با فرض اینکه عکس‌ها را پایین آورده‌اید، بخش بیوگرافی سخت است، زیرا در عرض 100 کلمه باید چیزی بنویسید که مطابقت بالقوه‌تان را مستقیماً بر شما خفه کند. این یک پنجره بسیار کوچک است. و اینجاست که LoveGenius وارد می شود.

این پلتفرم ادعا می کند که با استفاده از هوش مصنوعی مولد، می تواند بایوس بنویسد که به طور قابل توجهی شانس شما را برای گرفتن مسابقه آنلاین افزایش می دهد. اگر کسی هستید که برای بیان خود از طریق متن تلاش می‌کنید یا کسی هستید که به سختی جملات خنده‌دار و جالب می‌آورد، این واقعاً می‌تواند مفید باشد. هنگامی که پلتفرم را آزمایش کردیم، متوجه شدیم که آماده سازی بایوس فقط 5 دقیقه طول می کشد.

مطلب پیشنهادی:  خورشید سیاراتی مانند عطارد، زهره، زمین را نابود خواهد کرد! یک مطالعه خیره کننده زمان بندی را نشان می دهد

LoveGenius چگونه کار می کند؟

پس از مراجعه به وب سایت lovegenius.io، باید به سه مجموعه سوال پاسخ دهید. اولین مورد اساسی است و جنسیت و مکان شما را می پرسد. سپس باید دو چیز را بنویسید که شما را خوشحال می کند. در نهایت، شما باید یکی از یازده سوالی را که به بهترین وجه شما را توصیف می کند، انتخاب کنید و با کلمات خودتان به آن پاسخ دهید. همین. پس از اتمام کار، به هوش مصنوعی اجازه می دهید جادوی خود را انجام دهد. چند دقیقه طول می کشد و 5 بیو پروفایل دوستیابی مختلف ظاهر می شود. می توانید هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید یا برای پیشنهادهای بهتر دوباره آن را انجام دهید. هنگامی که یک بیو را دوست داشتید، به سادگی آن را کپی و در برنامه دوستیابی آنلاین خود قرار دهید.

همچنین یک نسخه ممتاز وجود دارد که کل نمایه دوستیابی شما را با سفارشی کردن “لحن صدای شما، اهداف دوستیابی و موارد دیگر” و همچنین ارائه گزینه های بیشتر به شما ایجاد می کند. همچنین به شما این امکان را می دهد که به راحتی داده ها را به برنامه دوستیابی خود منتقل کنید. این پلتفرم ادعا می‌کند پس از استفاده از بیو، تعداد مسابقات 4.7 برابر افزایش یافته است. قیمت پروفایل دوستیابی ممتاز 2.99 دلار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا