تکنولوژی

ایلان ماسک به انیشتین، Character.ai به شما امکان می دهد با نسخه های چت بات افراد مشهور صحبت کنید

در هنگام تعامل با یک ربات چت، چه ChatGPT یا Google Bard، آیا تا به حال احساس می کنید که همه آنها کسل کننده و خسته کننده هستند؟ خب، یک پلتفرم هوش مصنوعی جدید در بازار وجود دارد که به شما امکان می دهد با ربات های چت که بسیار سرگرم کننده هستند تعامل داشته باشید. Character.ai یک پلتفرم هوش مصنوعی است که به شما امکان می دهد با افراد مشهوری مانند ایلان ماسک، آلبرت انیشتین و حتی افراد تخیلی مانند بتمن صحبت کنید. اما این همه ماجرا نیست، این پلتفرم همچنین به شما امکان می‌دهد با ربات‌های چت صحبت کنید که می‌توانند در انجام کارهای خاصی مانند ربات دستیار خلاق، ربات داستانی و موارد دیگر به شما کمک کنند. بیایید نگاه دقیق تری بیندازیم.

Character.ai یک استارت آپ مبتنی بر پالو آلتو است که توسط Noam Shazir و Daniel De Freitas که قبلا توسعه دهندگان LaMDA (مدل زبانی برای برنامه های کاربردی گفتگو) گوگل بودند، تأسیس شد. هفته گذشته این پلتفرم به یک اپلیکیشن موبایل برای iOS و اندروید تبدیل شد. این استارت آپ ادعا می کند که در مجموع 1.7 میلیون دانلود در این دو پلتفرم ثبت کرده است.

با Character.ai آشنا شوید

Character.AI یک پلتفرم ربات چت است که به شما امکان می دهد با نسخه های دیجیتالی افراد مشهور، اعم از واقعی یا تخیلی، صحبت کنید و آزادانه با آنها با مکالمات باز صحبت کنید. این پلتفرم در سپتامبر 2022 به صورت عمومی منتشر شد. از مدل‌های یادگیری پیچیده برای تولید پاسخ‌های متنی انسانی و مشارکت در مکالمه متنی استفاده می‌کند.

مطلب پیشنهادی:  یک مزیت بزرگ از گروه WhatsApp به زودی ارائه می شود. بدانید که چگونه کمک خواهد کرد

با این حال، برخلاف ChatGPT، هدف واقعی آن ارائه اطلاعات به شما نیست، بلکه سرگرمی شما است. در مصاحبه اخیر با نیویورک تایمز، سازندگان توضیح دادند: “این سیستم ها برای حقیقت طراحی نشده اند. آنها برای مکالمه باورپذیر طراحی شده اند […] بر اساس گزارش TechRadar، Character.AI امروزه مفید است – برای سرگرمی، برای حمایت عاطفی، برای تولید ایده ها، برای انواع خلاقیت.

و در حالی که پلتفرم دارای تعداد قابل توجهی کاراکتر است که می توانید آزادانه با آنها تعامل داشته باشید، حتی بهتر می شود زیرا می توانید شخصیت خود را بسازید و آن را از طریق مدل یادگیری برنامه وب قرار دهید تا دیگران با آن تعامل داشته باشند.

علاوه بر این، این پلتفرم دارای تعداد زیادی چت ربات است که راه های سرگرمی دیگری را ارائه می دهند. به عنوان مثال، Highschool Simulator یک بازی متنی است که در آن شما باید به عنوان یک بچه جدید در یک مدرسه عجیب زنده بمانید. به طور مشابه، Story Maker می تواند بر اساس درخواستی که به اشتراک می گذارید، برای شما داستان بنویسد.

البته هیچ پلتفرم هوش مصنوعی نمی تواند بدون محدودیت باشد و Character.AI نیز از این قاعده مستثنی نیست. برخی از محدودیت‌های او عبارتند از حافظه محدود، فقدان اطلاعات واقعی، سطح اولیه جعل هویت شخصی که بر اساس آن است و ناتوانی او در درک کنایه و لحن یک جمله نوشتاری.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا