تکنولوژی

اینستاگرام دوباره متوقف شد! صدها هزار کاربر مشکلات مربوط به فید را گزارش کرده اند

تنها چند روز پس از عدم پاسخگویی صدها کاربر، اینستاگرام در ساعات اولیه امروز، 22 می، دوباره از کار افتاد و این بار قطعی بسیار زیاد بود. بنابراین اگر در دسترسی به پلتفرم محبوب رسانه های اجتماعی مشکل دارید، بدانید که تنها نیستید. در 18 می، اینستاگرام در ایالات متحده و مناطق اطراف آن از کار افتاد و کاربران با مشکلاتی در ورود به پلتفرم، دسترسی به فید، مشاهده و ارسال استوری و موارد دیگر مواجه شدند. امروز سرویس دوباره قطع شد و صدها هزار نفر تحت تأثیر این مشکل قرار گرفتند.

اینستاگرام دوباره قطع شد

DownDetector که نموداری را نشان می دهد که موارد قطعی اینستاگرام گزارش شده در 24 ساعت گذشته را نشان می دهد، نشان می دهد که این قطعی ها در حدود ساعت 4:09 صبح امروز IST به اوج خود رسیده است و 188000 نفر مشکلات دسترسی به پلت فرم رسانه های اجتماعی را گزارش کرده اند. حساب توییتر Downdetector در توییتی نوشت: «گزارش‌های کاربران نشان می‌دهد که اینستاگرام از ساعت ۷:۵۶ عصر به وقت شرقی با مشکلاتی مواجه شده است».

نمودار نمایی از مشکلات گزارش شده توسط کاربران در 24 ساعت گذشته را نشان می دهد. بیشتر پیام‌های کاربران در اینستاگرام مربوط به مشکلات اپلیکیشن اینستاگرام است که ۸۷ درصد موارد است. در حالی که 9 درصد از کاربران در وب سایت اینستاگرام با مشکل مواجه شده اند و 4 درصد از کاربران نیز مشکلاتی را در ورود به سیستم گزارش کرده اند.

اما این فقط ایالات متحده نیست که با این اختلال مواجه است. 9357 نفر در هند نیز مشکلاتی را در اینستاگرام گزارش کردند. 42 درصد از مردم مشکلات اتصال به سرور را گزارش کردند، در حالی که 41 درصد از کاربران با برنامه اینستاگرام مشکل داشتند. 16 درصد از کاربران نیز با مشکلاتی در ورود به سیستم مواجه شدند. کاربران با یک نسخه ذخیره شده از فید اینستاگرام خود و یک پیام «رفرش نشد» مواجه شده اند. پیام در بازخوانی صفحه ظاهر شد.

مطلب پیشنهادی:  افزونه ChatGPT Ambition: به جستجوی شغل خود با هوش مصنوعی کمک کنید، حقوق رویایی خود را دریافت کنید

در بیانیه ای که به The Verge ارائه شده است، سخنگوی متا تایید کرد که «ما آگاه هستیم که برخی از افراد در دسترسی به اینستاگرام با مشکل مواجه هستند. ما در تلاش هستیم تا هر چه سریعتر همه چیز به حالت عادی بازگردد و برای هر گونه ناراحتی عذرخواهی می کنیم.

بر اساس سابقه گزارش‌های Downdetector، به نظر می‌رسد که سرویس اینستاگرام بازیابی شده است و کاربران می‌توانند دوباره وارد سیستم شوند و «اینستاگرام» را ادامه دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا