تکنولوژی

اینستاگرام دیزنی لند هک شد! پست های نژادپرستانه و صریح در حساب ظاهر می شود

هکرها اکانت رسمی اینستاگرام دیزنی لند را تصرف کردند. این چیزی است که پس از آن اتفاق افتاد.

اکانت رسمی اینستاگرام دیزنی لند روز پنجشنبه هک شد! هکرها به مدت یک ساعت حساب اینستاگرام را کنترل کردند و در طی آن محتوای توهین آمیز منتشر کردند. با این حال، صفحه به زودی پس از تلاش برای هک بازیابی شد. اکانت اینستاگرام دیزنی لند بیش از 8 میلیون دنبال کننده دارد. گزارشی از abc10 نشان می‌دهد که هکرها مجموعه‌ای از عکس‌ها از جمله میم‌ها و سلفی‌ها را منتشر کرده‌اند که ممکن است مربوط به هکرهای مشکوک باشد. مجرمان آنلاین چهار پست و یک استوری لایو در اینستاگرام منتشر کرده بودند. این پست‌ها توسط شخصی مرموز به نام «دیوید دو» امضا شده بود و یکی از پست‌ها به یک حساب کاربری خصوصی اینستاگرام مرتبط بود که عکس پروفایل همان شخصی را داشت که در سلفی‌های هکر ظاهر شده بود.

این گزارش حاکی از آن است که آن پست‌هایی که توسط هکرها به اشتراک گذاشته شده است حاوی زبان صریح است، در حالی که به نظر می‌رسد دیگران به شوخی به COVID-19 اشاره کرده‌اند. در این پست ها دو اکانت اینستاگرام دیگر نیز دیده می شود، اما هنوز مشخص نیست که آیا این حساب ها به هک متصل هستند یا خیر.

نه تنها اینستاگرام، بلکه هکرها حساب فیسبوک دیزنی لند را نیز دزدیدند، اما مشخص نیست که چه محتوایی در آن پست شده است.

گزارش abc10 یکی از زیرنویس‌های پست هکرها را به اشتراک گذاشته است که می‌گوید: «من یک هکر فوق‌العاده هستم که برای انتقام از دیزنی لند آمده‌ام. من —– از این همه —— خسته شدم – کارمندان دیزنی من را به خاطر داشتن یک —– مسخره می کنند. اکنون جروم کورانی کیست؟» به همین ترتیب، پست دیگری از هکرها برای تمسخر کووید از الفاظ رکیک استفاده کرد. در این توضیح آمده است: «با فکر کردن به آن زمان، کووید را اختراع کردم و آن را به گردن ووهان انداختم… دیوید دو. #Notjerome Sup Covid brotha.”

مطلب پیشنهادی:  وحشتناک! حداکثر خورشیدی ممکن است امسال وارد شود. طوفان های خورشیدی زمین شدیدتر می شوند

یکی از مقامات دیزنی‌لند در بیانیه‌ای ایمیلی به سان گفت: «اکانت‌های دیزنی‌لند توچال فیسبوک و اینستاگرام اوایل صبح امروز در معرض خطر قرار گرفتند. ما سریع کار کردیم تا محتوای توهین‌آمیز را حذف کنیم، حساب‌های خود را ایمن کنیم و تیم‌های امنیتی ما در حال بررسی هستند.»نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا