کامپیوتر

این معامله یک چاپگر سه بعدی را با قیمت 140 دلار به شما می دهد

بیل رابرسون/روندهای دیجیتال

به عنوان نویسندگان معامله، ما با مجموعه بی پایانی از موارد جدید روبرو هستیم چیزها. خوب چیزهابد چیزهاگران چیزهاارزان چیزهاو هر دیگری چیزها. این واقعاً یکی از مزایای کار است، نگاه کردن به همه چیزها وجود دارد و ببینید برای چه مفید است. اما یکی از نکات منفی این است که شما نمی توانید هر شکلی را که می خواهید روی یک کالا داشته باشید، شما به آنچه سازنده ها به شما می دهند گیر کرده اید. این یک تصور پوسیده و پوسیده است، اما اینطور است – این روزها وقتی صحبت از به دست آوردن چیزها می شود، فقط خلاقیت خاصی وجود ندارد. در دنیایی از مدل‌های فراوان Midjourney و ChatGPT، ما می‌خواهیم و به سطوح بالایی از خلاقیت در تمام جنبه‌های زندگی‌مان نیاز داریم. و وقتی صحبت از چیزهای جالبی می شود که نمی توانید از قفسه بخرید، به نظر می رسد بهترین پاسخ در قالب یک چاپگر سه بعدی است.

البته، در همان اولین اشاره به اصطلاح “چاپگر سه بعدی” ترس خاصی به ذهن متبادر می شود. ما می ترسیم که “آنها برای افراد دیگر هستند” به دلیل هزینه های بالا یا دشواری در راه اندازی. خوشبختانه، این نمی تواند دور از واقعیت باشد. حتی در میان بهترین چاپگرهای سه بعدی، راه حل های مقرون به صرفه ای وجود دارد. هنگامی که معاملات عالی مانند فروش فعلی چاپگر سه بعدی Monoprice Maker Select Plus را در Monoprice پیدا کنید، بیشتر می شود. این چاپگر سه بعدی – که می تواند اولین چاپ خود را در یک بعد از ظهر انجام دهید – اکنون فقط 140 دلار است. چاپگر سه بعدی Monoprice Maker Select Plus معمولاً 399 دلار است، اما تا زمانی که قرارداد ادامه دارد، 259 دلار کاهش می یابد. حتماً روی دکمه زیر ضربه بزنید تا چاپگر را برای خودتان بررسی کنید، یا برای دریافت نظر ما در مورد آن ادامه مطلب را بخوانید.

مطلب پیشنهادی:  جنگ روسیه و اوکراین: تایوان انتظار تاثیر محدودی بر زنجیره تامین تراشه دارد

چرا باید چاپگر سه بعدی Monoprice Maker Select Plus را بخرید؟

چاپگر سه بعدی Monoprice Maker Select Plus توسط بازبینان ما به عنوان بهترین چاپگر سه بعدی در محدوده قیمتی خود در زمان عرضه و انتخابی عالی برای مبتدیان رتبه بندی شد. استفاده از این نرم افزار بصری است و بازبین ما توانست Monoprice Maker Select Plus را جمع آوری کند و بدون سرمایه گذاری زمان قابل توجهی شروع به چاپ یک مجسمه قو از پیش بارگذاری شده کند. و اگر چاپ سه بعدی شما را می ترساند، همانطور که اغلب برای مبتدیان انجام می دهد، کنترل های لمسی بصری و سبک چاپ FDM مناسب برای مبتدیان به شما کمک می کند. به همین ترتیب، طیف گسترده ای از مواد چاپی سازگار – که شامل قطعات اصلی ABS و PLA، و همچنین برخی از رشته های کمیاب تر است – خیال شما را راحت می کند. غذا دادن به جانور ساده تر و ارزان تر از آنچه انتظار دارید خواهد بود.

با وارد شدن به جنبه های فنی تر، یکی از بزرگترین موانعی که ممکن است هنگام خرید چاپگر سه بعدی با آن روبرو شوید، دستیابی به آن است. محل چاپ. Monoprice Maker Select Plus به طور کامل این مشکل را تضعیف می کند و مساحت ساخت نسبتاً بزرگ (به نسبت قیمتش) 7.9 x 7.9 x 7.1 اینچ را ارائه می دهد. حداکثر وضوح آن یک دهم میلی‌متر در مقیاس و دقت موقعیت‌یابی در حدود یک صدم میلی‌متر است که وضوح بالایی نسبت به قیمت ارائه می‌دهد. بسته به تنظیمات، Monoprice Maker Select Plus می‌تواند 70 میلی‌متر ماده چاپی در هر ثانیه تولید کند.

مطلب پیشنهادی:  لپ‌تاپ‌ها و رایانه‌های رومیزی Dell XPS امروز به فروش می‌رسند

آماده اید که فکر نکنید و شروع به تایپ کنید؟ امروز Monoprice Maker Select Plus خود را فقط با 140 دلار دریافت کنید. این 259 دلار از قیمت معمولی آن 399 دلار است، که برای ما بسیار عالی به نظر می رسد، بنابراین ادامه دهید و برای شروع خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید. چیزی جالب می‌خواهید، اما چاپ سه‌بعدی در حال حاضر نقطه قوت شماست؟ به جای آن یکی از این هدایای فناوری تمیز را امتحان کنید!

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا