گجت

با رشد 16 درصدی عرضه جهانی ساعت‌های هوشمند در سه‌ماهه سوم، سامسونگ فاصله خود را با اپل واچ کاهش داد: نقطه مقابل

بر اساس آخرین گزارش شرکت تحقیقات بازار کانترپوینت، اپل واچ در سه ماهه سوم سال 2021 پیشتازی خود را در عرضه جهانی ساعت های هوشمند حفظ کرده است. با این حال، شرکت مستقر در کوپرتینویی شاهد کاهش اندکی پیشروی خود در بازار ساعت‌های هوشمند بود که سامسونگ از گلکسی واچ 4 تقویت شد. طبق این گزارش، فروش جهانی ساعت‌های هوشمند در مدت مشابه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 16 درصد رشد داشته است. . در حالی که اپل سهم بزرگی از محموله های جهانی ساعت های هوشمند را به خود اختصاص داد، سامسونگ جایگاه دوم را به خود اختصاص داد و پس از آن آمازفیت، ایمو و هواوی در پنج جایگاه برتر قرار گرفتند. به گزارش کانترپوینت، برندهای هندی مانند Noise و Boat نیز رشد قابل توجهی را در محموله های سه ماهه ساعت هوشمند خود مشاهده کردند.

تحقیقات Counterpoint در گزارش جهانی مدل ردیاب ساعت هوشمند خود اعلام کرد که محموله های جهانی ساعت های هوشمند در سه ماهه سوم سال 2021 به رشد دو رقمی خود نسبت به سه ماهه قبل ادامه داده است. اپل پیشتاز خود را در فروش حفظ کرد، اما سهم بازار آن از 28 درصد گزارش شده در سه ماهه مشابه سال گذشته به 21.8 درصد کاهش یافت. دلیل اصلی این کاهش، تاخیر در عرضه اپل واچ سری 7 است.

داده های Counterpoint نشان می دهد که سامسونگ با محبوبیت سری Galaxy Watch 4، بزرگترین تولید کننده در سه ماهه سوم بوده است. این برند کره جنوبی جایگاه دوم را از هوآوی پس گرفت. سری جدید گلکسی 4 سامسونگ به جای سیستم عامل تایزن، سیستم عامل Wear OS را اجرا می کند که حاصل همکاری جدید گوگل و سامسونگ است. این همکاری به سامسونگ کمک کرد تا جایگاه دوم را از 9.9 درصد در سه ماهه سوم 2020 به 14.4 درصد در سه ماهه سوم 2021 بازگرداند.

مطلب پیشنهادی:  تصاویر سامسونگ گلکسی واچ سری 5 فاش شد، دو مدل آن رونمایی شد

سامسونگ در سه ماهه سوم بهتر از حد انتظار عمل کرد. تحلیلگر ارشد کانترپوینت ریسرچ گفت: اگرچه محموله‌های سری گلکسی واچ 4 بسیار بالاتر از حد انتظار بود، اما بیش از 60 درصد از کل محموله‌ها در آمریکای شمالی و اروپا فروخته شد، جایی که سهم مدل‌های متوسط ​​تا رده بالا بالاست. Sujeong Lim در مورد رشد سامسونگ در فضا.

آمازفیت با محبوبیت روزافزون خود در اروپا جایگاه سوم را به دست آورد. این شرکت توانست سهم بازار خود را از 5.4 درصد در سه ماهه سوم سال 2020 به 5.8 درصد در سه ماهه سوم سال 2021 برساند.

همانطور که گفته شد، Noise و Boat به ترتیب در رتبه های اول و دوم در بازار ساعت های هوشمند هند قرار دارند که بیش از دو برابر حجم سه ماهه قبل را ارائه می دهند.

هوآوی شاهد کاهش بیشتری در سهم بازار بود زیرا از 13.6 درصد در سه ماهه سوم 2020 به 5 درصد در سه ماهه سوم 2021 رسید. Imoo که متعلق به BBK Electronics است نیز با کاهش اندکی از 6.6 درصد به 5.8 درصد در سه ماهه سوم سال 2021 رسید. به صورت سالانه در سه ماهه سوم سال 2021.


این هفته در Orbital، پادکست دیجیتال تو، در مورد iPhone 13، iPad و iPad mini جدید، و Apple Watch Series 7 – و معنای آنها برای بازار هند بحث می کنیم. Orbital در پادکست های اپل، پادکست گوگل، اسپاتیفای، آمازون موزیک و هر جا دیگری که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا