تکنولوژی

بشقاب پرنده بر فراز زمین! ناسا از تصاویر ویدئویی حیرت انگیزی رونمایی کرد

آژانس فضایی آمریکا ناسا وجود یوفوها را برای چندین دهه رد کرده است. اکنون، در یک تغییر تاریخی، علناً در مورد آنها صحبت می شود. در واقع، به طرز شگفت انگیزی، او ویدیویی از چیزی که قرار بود یک بشقاب پرنده باشد منتشر کرد. ناسا فیلمی از یک شی پرنده ناشناس (UFO) که بر فراز خاورمیانه مشاهده شده است منتشر کرده است. اولین جلسه عمومی آژانس برای بررسی پدیده های ناهنجار ناشناس (UAP) شامل ارائه ویدئویی بود که از یک بشقاب پرنده به شکل گوی در حال پرواز عکس می گرفت.

در طی یک کنفرانس مطبوعاتی، دکتر شان کرک پاتریک، مدیر دفتر حل و فصل ناهنجاری های همه منطقه پنتاگون، تصویری از یک گوی فلزی را نشان داد که بر فراز خاورمیانه معلق بود. او آن را به عنوان یک نمونه معمولی از مشاهداتی که اغلب در سراسر جهان گزارش می شود، توصیف کرد و مانورهای جذاب آنها را برجسته کرد. عکس برجسته توسط یک پهپاد MQ-9 در خاورمیانه در سال 2022 گرفته شده است. در واقع، ناسا شواهد بیشتری می خواهد و این که ویدئوهایی مانند این به تنهایی، اگرچه مهم هستند، اما شواهد قطعی از موجودات فضایی روی زمین نیستند.

نشست عمومی اخیر یک سال از آغاز تحقیقات ناسا در مورد پدیده های غیرقابل توضیح می گذرد. این آژانس با پخش این رویداد که 16 دانشمند و متخصص برگزیده در آن حضور داشتند، بر تعهد خود به شفافیت تأکید کرد. با این حال، دن ایوانز از ناسا تصریح کرد که آنها هیچ مدرکی برای حمایت از وجود حیات فرازمینی مرتبط با این اجرام ناشناس ندارند.

مطلب پیشنهادی:  رشته های خطرناک خورشید ترس از طوفان های خورشیدی را در زمین ایجاد می کنند

چندین نفر در سراسر جهان گزارش داده اند که اشیاء غیر قابل توضیح در آسمان دیده اند. در حالی که برخی از این پدیده ها توضیح داده شده اند، برخی دیگر در هاله ای از رمز و راز باقی می مانند. بخش کوچکی از این مشاهدات را می توان به طور بالقوه به منشا فرازمینی نسبت داد. حتی خلبانان نظامی در سراسر جهان از برخورد با چنین اشیایی خبر داده اند. در حالی که برخی مشاهدات روشن شده اند، برخی دیگر هنوز به طور قطعی شناسایی نشده اند.

تحقیقات ناسا در مورد این موضوع بحث هایی را در مورد ماهیت و منشا این اشیاء ناشناس به راه انداخته است. وجود این پدیده های مرموز در آسمان کنجکاوی بسیاری را برانگیخته است. برخی از کارشناسان معتقدند که در صورت رد همه احتمالات دیگر، می توان نتیجه گرفت که این اجرام ماهیت فرازمینی دارند.

به طور خلاصه، انتشار عمومی تصاویر ناسا از پرواز یوفوها بر فراز خاورمیانه، علاقه قابل توجهی را ایجاد کرده و سوالات مهمی در مورد ماهیت واقعی این اجرام ناشناس ایجاد کرده است.

جامعه علمی و مردم مشتاقانه منتظر یافته ها و بینش های بیشتر از تحقیقات UAP در حال انجام توسط ناسا و سایر سازمان های مربوطه هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا