کامپیوتر

به راحتی محدودیت کلمه ChatGPT را دور بزنید

طرفداران ChatGPT چت ربات هوش مصنوعی را برای چندین هدف دوست دارند، از جمله توانایی آن در تولید مقالات دقیق در چند ثانیه. با این حال، یکی از محدودیت‌های کمتر شناخته شده آن این است که دارای محدودیت کلمه و کاراکتر در مورد میزان محتوایی است که می‌تواند در هر پرس و جو نمایش دهد.

اعضای Reddit و دیگر علاقه مندان به هوش مصنوعی ماه ها در مورد این موضوع بحث کرده اند و خوشبختانه راه حل های آسانی برای این محدودیت از طریق اعلان هایی که می توانید استفاده کنید وجود دارد.

محدودیت کلمه در ChatGPT چیست؟

شرکت مادر ChatGPT، OpenAI. محدودیت کلمه و کاراکتر را به عنوان بخشی از توسعه مداوم چت ربات هوش مصنوعی تنظیم کنید، که هنوز در مرحله پیش نمایش تحقیقاتی است. برخی از مشکلات ChatGPT عبارتند از تمایل آن به “سوگیری های اجتماعی، توهمات، و پیام های متناقض”، به علاوه تولید محتوای نادرست زمانی که الگوریتم هوش مصنوعی بیش از حد بارگذاری می شود یا اطلاعاتی برای پردازش ندارد.

به همین ترتیب، ChatGPT می تواند به سادگی تولید محتوا را متوقف کند، زمانی که پرس و جو بسیار پیچیده است که هوش مصنوعی قادر به رسیدگی آن نیست. این در حدود 500 کلمه یا 4000 کاراکتر اتفاق می افتد. اگر به طور تصادفی به ربات چت درخواستی برای تعداد معینی از کلمات بیش از 500 بدهید، ممکن است متوجه شوید که در جایی بعد از 500 کلمه جمله را قطع می کند.

مطلب پیشنهادی:  Alienware Cyber ​​Monday: لپ تاپ ها، رایانه های شخصی و مانیتورهای بازی

نحوه دور زدن محدودیت کلمات در ChatGPT

برای حل این مشکل می توانید از دستورات ساده مانند ادامه هید ادامه دادن یا ادامه داد. مثلا من کوئری را وارد کردم برای من یک مقاله 1000 کلمه ای در مورد تاریخچه ویسکی ایرلندی بنویس و ChatGPT میانگین جمله را به حدود 618 کلمه کاهش داد. بعد از ورودی ادامه دادChatGPT به تولید مقاله من ادامه داد و به 1043 کلمه رسید.

راه دیگری برای حل این مشکل این است که درخواست خود را با در نظر گرفتن محدودیت کلمه تنظیم کنید. می توانید وارد شوید 500 کلمه اول یک مقاله 1000 کلمه ای را در مورد XYZ برای من بنویس به طوری که ChatGPT بداند در یک نقطه خاص متوقف می شود. سپس می توانید تایپ کنید ادامه هید ادامه دادن ادامه هید یا اعلان مشابه

کاری که OpenAI برای به روز رسانی ChatGPT انجام می دهد

بسیاری از محدودیت های کلمه و کاراکتر ChatGPT بر اساس مدل زبان GPT-3.5 است. ChatGPT در نوامبر 2022 بر اساس GPT-3.5 برای عموم منتشر شد. با این حال، OpenAI اخیراً جدیدترین مدل زبان خود، GPT-4 را معرفی کرد که با افزایش پشتیبانی از کلمات، در میان سایر ویژگی‌ها همراه است. OpenAI ادعا می کند که GPT-4 می تواند تا 25000 کلمه متن را با دقت، زمینه و خلاقیت بیشتر پردازش کند.

GPT-4 در حال حاضر برای کاربران و توسعه دهندگان ChatGPT Plus از طریق API در دسترس است. نسخه رایگان ChatGPT بر روی مدل زبان GPT-3.5 به کار خود ادامه می دهد. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که آیا و چه زمانی به GPT-4 به روز می شود.

مطلب پیشنهادی:  توییتر آبی چیست و آیا ارزش آن را دارد؟

OpenAI همچنین با چندین کسب و کار، سازمان و حتی دولت در GPT-4 همکاری می کند. مایکروسافت همچنین تأیید کرد که جستجوی جدید Bing آنها، که دارای یک ربات چت هوش مصنوعی است، بر اساس GPT-4 است. این موتور جستجوی به روز شده در ماه فوریه شروع به کار کرد. با این حال، بینگ چت مشکلات خاص خود را دارد و به کاربران پاسخ های افسرده و بی قراری می دهد که مایکروسافت محدودیت های روزانه خود را در مورد میزان توانایی چت بات تعیین می کند. در نهایت، این برند دوباره شروع به افزایش پشتیبانی تماس کرد که در حال حاضر به 150 معکوس روزانه رسیده است.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا