موبایل

حتی Apple AirTag برای Cyber ​​Monday 2022 تخفیف دارد

شخصی که Apple AirTag در دست دارد.

یکی از با ارزش ترین محصولات اپل AirTag است، به خصوص اگر تمایل دارید همیشه چیزهایی را از دست بدهید. خوشبختانه، معاملات بزرگ Cyber ​​Monday، مانند این مورد از Walmart، وجود دارد که آنها را از 30 دلار به 25 دلار کاهش می دهد. اگرچه این تخفیف بزرگی نیست، اما ما اغلب معاملاتی را در آن مشاهده نمی‌کنیم، و اگر قصد خرید دو یا سه بار در یک زمان را داشته باشید، تفاوت زیادی ایجاد می‌کند، که ممکن است برخی احساس کنند با توجه به نادر بودن معاملات AirTag، مجبور به انجام آن هستند. همچنین اگر یک هدیه برای خود و یکی از دوستان یا اعضای خانواده بخرید، هدیه خوبی است، و اگر اکنون سفارش دهید، احتمالاً قبل از کریسمس آن را دریافت خواهید کرد.

چرا باید Apple AirTag بخرید؟

چیزی که Apple AirTag را از سایر ردیاب‌ها متمایز می‌کند این است که می‌تواند از میلیون‌ها و میلیون‌ها دستگاه اپل برای ردیابی موارد تقریباً در هر نقطه از جهان استفاده کند. مورد دیگر این است که AirTag خود نسبتاً کوچک است و عرض آن 1.25 اینچ است، اما متأسفانه راهی برای اتصال آن به هیچ چیز ندارد، بنابراین تقریباً مطمئناً مجبور خواهید بود که برای نگه داشتن آن مانند جاکلیدی لوازم جانبی AirTag را فنر کنید. لباسی که در تصویر بالا می بینید بنابراین، در حالی که مطمئناً می توانید جاکلیدی چرمی اپل را با قیمت 35 دلار بخرید، اکثر مردم در عوض موارد عمومی را با قیمتی بسیار کمتر خریداری می کنند. بنابراین، حتی اگر مقداری هزینه اضافی وجود دارد، AirTag تقریباً در هر جایی یافت می‌شود بسیار شگفت‌انگیز است، که از طریق Find My Network که تقریباً در همه دستگاه‌های اپل کار می‌کند، به دست می‌آید.

مطلب پیشنهادی:  Realme 11 Pro 5G با پشت بافت دار، صفحه نمایش منحنی؛ این سریال از 10 می شروع خواهد شد

همچنین دارای استاندارد IP67 است و باتری آن می تواند بیش از یک سال بدون نیاز به تعویض دوام بیاورد، که قابل توجه است. با این حال، با توجه به انعطاف پذیری آنها، با توجه به نحوه عملکرد AirTag ها و این واقعیت که آنها بسیار کوچک هستند و به راحتی پنهان می شوند، نگرانی هایی در مورد حفظ حریم خصوصی وجود دارد. خوشبختانه، اپل به‌روزرسانی ایمنی AirTag را منتشر کرد که تفاوت زیادی ایجاد می‌کند، بنابراین مانند گذشته بد نیست.

در حالی که در گذشته برخی از مشکلات پیرامون AirTag وجود داشته است، بسیاری از آنها حل شده اند، و با توجه به همه کاره بودن آنها، این معامله از Walmart که آنها را به 25 دلار کاهش می دهد آنها را به یک خرید عالی تبدیل می کند. اما البته، اگر در اکوسیستم اپل نیستید و آیفون ندارید، می‌توانید بررسی ما را در مورد بهترین ردیاب‌های بلوتوث موجود در بازار، و همچنین تفکیک تگ‌های Apple AirTag و Tile، بررسی کنید. دیگر بازیگران بزرگ بازار

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا