گجت

دارندگان اپل واچ از مشکل تیره شدن صفحه نمایش پس از به روز رسانی watchOS 9.5 شکایت دارند

اپل واچ OS 9.5 را هفته گذشته به همراه به‌روزرسانی‌هایی برای iOS 16.5، iPadOS 16.5، macOS Ventura 13.4 و tvOS 16.5 منتشر کرد. چند روز پس از انتشار، برخی از کاربران شکایت کردند که صفحه نمایش اپل واچ رنگ سبزی را در قسمت هایی از رابط کاربری نشان می دهد. به نظر می رسد دستگاه های اپل واچ با نمایشگرهای OLED از جمله اپل واچ سری 8 و مدل های قدیمی تر تحت تأثیر قرار گرفته اند. در حالی که در حال حاضر مشخص نیست که چه چیزی باعث این مشکل شده است، اپل در گذشته خطاهای رنگ صفحه را در مدل های آیفون حل کرده است.

کاربران اخیراً به Reddit مراجعه کردند و شکایت کردند که صفحه نمایش Apple Watch یک رنگ سبز در قسمت هایی از رابط کاربری نشان می دهد. تصاویری که کاربران از این مشکل به اشتراک گذاشته اند، رنگ مایل به سبزی را در پنل اعلان و مرکز کنترل نشان می دهد. به گفته این کاربران، سایه جدید پس از آپدیت watchOS 9.5 که هفته گذشته برای کاربران منتشر شد ظاهر می شود.

شایان ذکر است که به نظر می رسد این مشکل تنها بر برخی از کاربران تأثیر می گذارد، در حالی که برخی دیگر پاسخ داده اند که نمایشگرهای اپل واچ آنها پس از به روز رسانی watchOS 9.5 به طور عادی کار می کنند. کارکنان گجت 360 که از Apple Watch Series 7 و Apple Watch SE 2 استفاده می کنند، هیچ مشکلی با رنگ صفحه نمایش نداشته اند.

به گفته برخی از کاربران، راه اندازی مجدد دستگاه مشکل را حل کرده است، اما به نظر می رسد این راه حل برای همه کاربران کار نمی کند. اگرچه اپل به طور عمومی به شکایات کاربران پاسخ نداده است، این شرکت ممکن است یک به روز رسانی کوچک را برای رسیدگی به این مشکل در آینده منتشر کند. در آگوست 2020، اپل به‌روزرسانی iOS 13.6.1 را برای رفع مشکل رنگ سبز در آیفون 11 منتشر کرد.

مطلب پیشنهادی:  فروش شگفت‌انگیز تابستانی آمازون 2023: بهترین تخفیف‌ها در مورد ساعت‌های هوشمند، پاوربانک‌ها و سایر وسایل

واچ OS 9.5 که هفته گذشته منتشر شد، چندین رفع اشکال را برای مدل‌های واجد شرایط اپل واچ به همراه یک صفحه ساعت جدید جشن پراید که با گروه ساعت اپل پراید 2023 شرکت مطابقت دارد، ارائه کرد. کاربرانی که به آخرین نسخه به‌روزرسانی نشده‌اند، ممکن است بخواهند تا رفع مشکل صبر کنند تا تحت تأثیر باگ رنگ صفحه قرار نگیرند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا