موبایل

داستان‌های YouTube از 26 ژوئن حذف می‌شود

کانال دیجیتال تو YouTube در آیفون.
فیل نیکینسون/روندهای دیجیتال

امروز، یوتیوب اعلام کرد که از 26 ژوئن ویژگی استوری خود را حذف خواهد کرد – مانند نام‌های استوری اینستاگرام که در اصل پاسخ اسنپ چت است. این آخرین روزی است که می توانید یک داستان جدید در YouTube پست کنید. و هفت روز پس از آن، هر داستانی که قبلاً زنده بود، به مرگی غیر رسمی خواهد مرد.

این بدان معنا نیست که جایگزینی برای یک ویدیوی کامل YouTube یا یک YouTube Short کوچکتر وجود نخواهد داشت. (که خود پاسخ YouTube به Tiktok است.) YouTube سازندگان را به «پست‌های انجمن YouTube» هدایت می‌کند، که می‌گوید «اگر می‌خواهید به‌روزرسانی‌های سبک را به اشتراک بگذارید، شروع به مکالمه کنید یا محتوای YouTube خود را برای مخاطبان خود تبلیغ کنید، انتخاب خوبی است». پست‌ها اساساً به‌روزرسانی‌های زودگذر هستند که امکان متن، نظرسنجی، آزمون‌ها، فیلترها و برچسب‌ها را نیز فراهم می‌کنند. این سایت اضافه کرد که «در میان سازندگانی که از پست‌ها و استوری‌ها استفاده می‌کنند، میانگین پست‌ها چند برابر بیشتر از استوری‌ها، نظرات و لایک‌ها است».

پست کمکی که غروب آفتاب را اعلام می‌کند (با پست‌های انجمن YouTube که در بالا ذکر شد اشتباه نشود) همچنین می‌گوید که YouTube Shorts نیز بهتر از Stories عمل می‌کند و «به طور متوسط ​​چندین برابر بیشتر از Stories مشترکین جذب می‌کند».

در موارد دیگر، بدتر، هیچ کس داستان ها را دوست نداشت. نه حتی یوتیوب.

این یک نوع دوره برای محصولات و خدمات در اکوسیستم Google است. اگر اجرا نکنند، به قبرستان گوگل فرستاده می‌شوند. اما معمولاً تا زمانی که یک یا دو بار تغییر نام داده نشده اند، نه.

مطلب پیشنهادی:  گوگل پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید 14 را برای دستگاه های پیکسل منتشر می کند: همه جزئیات

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا