تکنولوژی

راه اندازی، قیمت، سرعت، سیستم عامل خودروی الکتریکی اولا: این چیزی است که شرکت امروز فاش کرد

جزئیات خودروی الکتریکی Ola امروز فاش شد. با این حال، قیمت خودروی اولا الکتریک در حال حاضر مخفی نگه داشته شده است.

Ola Electric روز دوشنبه سرانجام جزئیاتی را در مورد اولین چهار چرخ برقی خود فاش کرد. عرضه خودرو اولا الکتریک در سال 2024 اتفاق خواهد افتاد. با این حال، قیمت اولا الکتریک در حال حاضر مخفی نگه داشته شده است. اولا الکتریک و مدیر عامل شرکت، بهاویش آگاروال، اجمالی اجمالی از خودرو را به اشتراک گذاشته اند که سطح هیجان و انتظار را در بین مردم بالا می برد. متأسفانه، خودروی Ola با وجود انتظارات گسترده که این اتفاق می افتد، عرضه نشد.

مشخص شده است که خودروی الکتریکی Ola یک خودروی برقی با ویژگی‌های بسیار زیاد است و با یک بار شارژ، شعاع حرکتی بیش از 500 کیلومتر را در اختیار شما قرار می‌دهد. در اینجا همه چیزهایی که در مورد این خودرو فاش شده است. خودروی ما یکی از سریع‌ترین خودروهای هند با 0 تا 100 در 4 ثانیه خواهد بود و با یک بار شارژ بیش از 500 کیلومتر برد خواهد داشت. بهاویش آگاروال، مدیرعامل این شرکت گفت: این اسپورت‌ترین خودرویی خواهد بود که تا به حال در هند ساخته شده است. وی در ادامه اعلام کرد که این خودرو سقفی تمام شیشه ای خواهد داشت و به گونه ای طراحی شده است که ضریب پسا کمتر از 0.21 را ارائه دهد.

این خودروی چهارچرخ EV دارای MoveOS خود Ola است که یکی از پیشرفته‌ترین رایانه‌های داخل خودرو با قابلیت کمک رانندگی است. این خودرو نه تنها مانند اسکوترهای Ola EV بدون کلید خواهد بود، بلکه به معنای واقعی کلمه بدون دسته نیز خواهد بود. این خودرو باید در سال 2024 ظاهر شود.

مطلب پیشنهادی:  ناسا که 10 روز پیش کشف شد، درباره یک سیارک بزرگ هشدار داد! امروز یک صخره 110 فوتی در زمین غوغا خواهد کرد

مدیر عامل اولا الکتریک همچنین اعلام کرد که این شرکت در دیوالی امسال MoveOS 3 را برای همه عرضه خواهد کرد. او گفت: «MoveOS 3 ویژگی‌های هیجان‌انگیزتری مانند حالت‌های روحی، اشتراک‌گذاری کلید دیجیتال، باز کردن قفل نزدیکی، اسناد روی اسکوتر و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

مدیرعامل همچنین به مناسبت روز استقلال از Ola s1 رونمایی کرد. «امروز، ما می‌خواهیم انقلاب دو چرخ برقی را به مقیاسی بزرگ‌تر ببریم و مالکیت اسکوترهای برقی را در هند دموکراتیک کنیم. ما سال گذشته این را به شما قول دادیم و همانطور که قول داده بودیم، امروز بسیار هیجان زده هستم که Ola s1 را معرفی کنم.

Ola s1 با قیمت تبلیغاتی روپیه در دسترس خواهد بود. 99,999. می توانید اسکوتر را با قیمت روپیه رزرو کنید. 499 از امروز (15 تا 31 اوت). قابل ذکر است که قیمت اولیه برای اسکوترهای نسخه محدود معتبر است. کسانی که پیش‌سفارش می‌دهند، از اول سپتامبر به خرید دسترسی زودهنگام خواهند داشت و از دوم سپتامبر برای سایرین خرید باز خواهد شد. تحویل از 7 سپتامبر شروع می شود.

Ola Electric همچنین بیش از 100 دستگاه هایپرشارژر را در 50 شهر برتر دیوالی راه اندازی خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا