موبایل

سیستم مراقبت پس از فروش Realme Care+ در هند راه اندازی شد. این واتس اپ، پشتیبانی از رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد

Realme Care+ روز جمعه توسط این شرکت به عنوان اولین اشتراک خدمات پس از فروش این شرکت برای مشتریان جدید و فعلی اعلام شد. به گفته این شرکت، سیستم خدمات پس از فروش، پشتیبانی جامع مشتری را برای مصرف کنندگان در کشور فراهم می کند. خدمات پشتیبانی مشتری ممتاز با پرداخت هزینه اشتراک در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. طرح Privileged به کاربران این امکان را می دهد تا از خدمات محافظت از تلفن همراه از طریق بسته های متعدد، از جمله ضمانت 1 ساله تمدید شده، یک سال محافظت از صفحه نمایش، و یک سال حفاظت از آسیب تصادفی و مایع استفاده کنند.

در همین حال، طبق گفته این شرکت، مشترکین Realme Care+ به کارکنان پشتیبانی شرکت، فرآیندهای ادعاهای بدون دردسر و مراکز خدمات مجاز با قطعات اصلی دستگاه نیز دسترسی خواهند داشت. این سرویس اشتراک برای کاربران فعلی و جدید در کانال های آنلاین و آفلاین از جمله وب سایت شرکت با قیمت روپیه در دسترس است. 489.

خدمات Realme Care که اخیراً اعلام شده است در رسانه‌های اجتماعی، ایمیل، صوتی، واتس‌اپ و چت وب از ساعت 9 صبح تا 9 شب IST به 9 زبان منطقه‌ای از جمله تامیل، تلوگو، بنگالی، گجراتی، کانادا، مالایالام، مراتی، پنجابی در دسترس خواهند بود. و هندی به گفته شرکت.

Realme Care گواهی بر تعهد ما برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان و تمرکز ما بر افزایش بیشتر تجربه مشتری است. از طریق این ابتکار، ما خدمات کامل را از طریق فناوری دیجیتال با “کیفیت خدمات” به عنوان پایه و “انسجام، راحتی و مراقبت” به عنوان ارزش های اصلی ارائه می دهیم. مادهاو شیث، مدیرعامل Realme هند، معاون ریلمی و رئیس گروه تجاری بین‌المللی ریلمی، گفت: امیدواریم که سرویس Realme به معیاری برای تجربه کاربر در صنعت فناوری تبدیل شود.

مطلب پیشنهادی:  ساعت هوشمند Garmin بیش از 100 دلار در فروش روز کارگر REI تخفیف دارد

این شرکت خدمات مراقبت اصلاح شده را «ارتقای 4 بعدی» می‌نامد و می‌گوید Realme Care+ مراکز، خطوط، ضمانت‌نامه‌ها و خدمات مشتری را دو برابر می‌کند. اکنون مرکز پشتیبانی فنی برای پشتیبانی سریعتر توسط مرکز خدمات پشتیبانی می شود. مصرف کنندگان ممکن است به دنبال حل مشکلات خود از طریق چندین خط باشند که شامل رسانه های اجتماعی، ایمیل، صدا، واتس اپ و چت وب می شود.

کاربرانی که بسته Realme Care+ را خریداری می‌کنند، ضمانت‌های دوگانه در قالب گارانتی تمدید شده و حفاظت از آسیب دریافت خواهند کرد. پلتفرم خدمات دیجیتال یکپارچه خدمات مشتری از اعلان های پیامکی و ردیابی مستقیم درخواست های خدمات، سلف سرویس، ارتقاء نرم افزار، پایگاه داده، سرویس تحویل، سرویس درب تلویزیون و بررسی وضعیت گارانتی پشتیبانی می کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا