کامپیوتر

عینک هوشمند متا به تازگی ارتقاء هوش مصنوعی مورد نظر من را دریافت کرده است

فیل نیکینسون با عینک هوشمند Apple AirPods Pro و Ray-Ban Meta.
فیل نیکینسون / روندهای دیجیتال

متا دوست دارد سخت افزار خود را با ویژگی های اضافی ارتقا دهد و عینک هوشمند Ray-Ban که به نظر من بسیار چشمگیر بود، از امروز به روز رسانی بزرگ هوش مصنوعی دریافت می کند. قابلیت های Lives=Treaming نیز در حال گسترش است.

ویژگی‌های جدید عالی هستند، اما اگر زمانی که عینک هوشمند Ray-Ban Meta Smart Glass منتشر شد، نتوانستید سبکی را که دوست دارید پیدا کنید، خبرهای خوب بیشتری وجود دارد—سبک‌های جدیدی نیز در راه هستند.

هوش مصنوعی چندوجهی

در لیست جامع ما از بهترین عینک های هوشمند برای خرید در سال 2024، اشاره کردم که متا در حال آزمایش ورودی چند وجهی برای عینک های هوشمند Ray-Ban خود است. این ویژگی اکنون برای همه افراد در ایالات متحده و کانادا قابل استفاده است.

در چند هفته آینده، باید این به‌روزرسانی را دریافت کنید که به عینک هوشمند متای شما امکان می‌دهد آنچه را که به آن نگاه می‌کنید «ببیند» و سؤال بپرسد. اندرو “بوز” بوسورث، مدیر ارشد فناوری متا، در ماه دسامبر در یک پست اینستاگرامی نحوه عملکرد آن را نشان داد.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

عینک هوشمند Ray-Ban Meta به شما امکان می دهد دیدگاه خود را در واتساپ و مسنجر به اشتراک بگذارید.
عینک هوشمند Ray-Ban Meta به شما امکان می دهد دیدگاه خود را در واتساپ و مسنجر به اشتراک بگذارید. متا

اکنون می‌توانید از عینک هوشمند Ray-Ban Meta را به اینستاگرام پخش زنده کنید، اما هیچ راهی برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود با افراد خاصی وجود نداشت. در به‌روزرسانی‌ای که به زودی ارائه می‌شود، می‌توانید از طریق Ray-Bans به دوستان خود در واتساپ و مسنجر نشان دهید که چه چیزی را تماشا می‌کنید و کجا هستید.

مطلب پیشنهادی:  مایکروسافت اج از حافظه پنهان دیسک برای افزایش عملکرد استفاده می کند

برای دریافت این به روز رسانی ها نیازی به پیوستن به آزمون بتا ندارید. متا در حال اجرای مرحله ای است، بنابراین ممکن است نسخه جدید را امروز یا چند هفته دیگر دریافت کنید. فقط مطمئن شوید که به روز رسانی خودکار در برنامه متا ویو روشن است.

سبک های جدید ری بن

عینک های هوشمند Ray-Ban Meta دارای چندین سبک جدید از جمله Skyler و Scuderia Ferrari هستند.
عینک های هوشمند Ray-Ban Meta دارای چندین سبک جدید از جمله Skyler و Scuderia Ferrari هستند. متا

Essilor Luxottica یک سبک جدید اسکایلر چشم گربه ای ایجاد کرده است و فریم های اسکودریا فراری با نسخه محدود را به خانواده ای اضافه می کند که قبلاً قاب های کلاسیک Wayfarer و Headliner Ray-Ban را ارائه می دهد. اگر سال‌ها پیش عینک‌های هوشمند را امتحان کرده‌اید، وقت آن است که نگاهی دیگر بیندازید. نسل فعلی عینک‌های هوشمند نازک‌تر و سبک‌تر از همیشه هستند.

هر فریم در لنزهای شفاف، رنگی، پلاریزه یا انتقالی موجود است. Transitions لنزهای فتوکرومیک هستند که در نور خورشید تیره می شوند، به طور خودکار راحتی شما را در یک روز روشن افزایش می دهند، سپس وقتی داخل می شوید پاک می شوند.

توصیه های سردبیران
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا