گجت

عینک AR مایکروسافت: ارتش ایالات متحده تاریخ پوشیدنی ها را به تعویق می اندازد، تعهد معامله را تایید می کند

ارتش ایالات متحده روز پنجشنبه اعلام کرد که تاریخ برنامه ریزی برای عرضه عینک های واقعیت افزوده مایکروسافت را به عقب می اندازد، اما به قرارداد با این شرکت فناوری “کاملا متعهد” است.

ارتش گفت که انتظار دارد اولین واحدها تا سپتامبر 2022 به این عینک به نام سیستم تقویت بصری یکپارچه (IVAS) مجهز شوند. مقامات ارتش قبلاً گفته بودند که قصد دارند “به سرعت این قابلیت” را در سال مالی 2021 ارتش ارائه کنند. ، که در 30 سپتامبر به پایان رسید.

مایکروسافت بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

نشریه صنایع دفاعی Janes در اوایل این هفته گزارش داد که ارتش قصد دارد به این برنامه پایان دهد. اما ارتش روز پنجشنبه اعلام کرد که در ماه گذشته آزمایش‌هایی از این سیستم انجام داده و “برنامه‌ریزی برای انجام آزمایش‌های منظم در سراسر سال مالی 2022 دارد.”

در این بیانیه آمده است که بازرس کل پنتاگون بازرسی سیستم IVAS را در 4 اکتبر آغاز کرد تا مشخص شود که آیا پرسنل ارتش در حال تولید و استقرار واحدهای سیستم تقویت بصری یکپارچه هستند که الزامات قابلیت و نیازهای کاربر را برآورده می کنند.

این سیستم چندین فناوری مانند دید در شب و حرارت و همچنین واقعیت افزوده از حسگرها را ادغام می کند تا یک نمایشگر هدآپ ارائه دهد که به سرباز اجازه می دهد تا بجنگد، تمرین کند و تمرین کند.

ارتش گفت که این امر آگاهی از موقعیت، درگیری هدف و تصمیم گیری آگاهانه مورد نیاز در نبرد را بهبود می بخشد.

© تامسون رویترز 2021


مطلب پیشنهادی:  بررسی ساعت هوشمند Just Corseca Ray Kanabis: بلندگو روی مچ شما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا