کامپیوتر

فروش Big Billion Days Flipkart 2022 از 23 سپتامبر: پیشنهادها، تخفیف‌ها، راه‌اندازی‌ها و موارد دیگر

فروش Big Billion Days Flipkart 2022 از 23 سپتامبر آغاز می شود و تا 30 سپتامبر ادامه خواهد داشت. این فروش بر روی ابزارهای الکترونیکی یا دستگاه هایی مانند لپ تاپ، تلفن همراه، ساعت های هوشمند و غیره تخفیف هایی ارائه می دهد. این فروش تا 130 تبلیغات Big Billion Days را در دسته‌های مختلف ارائه می‌کند. نهمین نسخه از فروش پرچمدار همچنین شاهد «تحویل جعبه باز» در محصولات منتخب با ارزش بالا مانند تلفن‌های همراه و لوازم الکترونیکی خواهد بود. جالب است که فروش 8 روزه در همان روز با فروش جشنواره بزرگ سرخپوستان آمازون 2022 آغاز می شود.

Flipkart فاش کرده است که مشتریان می‌توانند از تخفیف‌ها، بازپرداخت نقدی و گزینه‌های بعدی در طول فروش Flipkart Big Billion Days 2022 استفاده کنند. بانک‌ها 10 درصد تخفیف فوری برای تراکنش‌های کارت نقدی، کارت اعتباری و EMI ارائه می‌دهند. Paytm همچنین 10 درصد پس انداز تضمینی در معاملات Paytm، UPI و Wallet ارائه می دهد. مشتریان همچنین می توانند از گزینه Flipkart Pay Later با اعتبار حداکثر روپیه استفاده کنند. 1 لک که می تواند ماه آینده یا در EMI های آسان پرداخت شود.

“مشتریان همچنین می‌توانند محدودیت Flipkart Pay Later را با سایر گزینه‌های پیش‌پرداخت و پیشنهادات شخص ثالث موجود در هنگام پرداخت ترکیب کنند. سایر پیشنهادات شامل تسهیلات رایگان EMI برای دارندگان کارت Bajaj Finserv EMI است.» غول تجارت الکترونیک گفت. برنامه Flipkart اخیراً به‌روزرسانی شده است و همچنین گزینه‌های تعاملی مختلفی را معرفی کرده است که می‌توان از آنها در فروش Big Billion Day 2022 از Flipkart استفاده کرد. طرح‌های گیمیفیکیشن مانند Coupon Rain، Treasure Hunt و Spin The Bottle وجود دارد که به مشتریان اجازه می‌دهد از پیشنهادات در طول مدت استفاده کنند. حراج.

مطلب پیشنهادی:  در اینجا زمانی است که عینک های AR اپل ممکن است سرانجام به فروش برسند

به گفته این میکروسایت، لوازم جانبی کامپیوتر مانند چاپگر، مانیتور و موارد دیگر را می توان با 80 درصد تخفیف خریداری کرد. همچنین تلویزیون ها تا 80 درصد تخفیف خواهند داشت. در طول فروش Flipkart Big Billion Day 2022، هر روز در ساعت‌های 12، 8 و 4 بعد از ظهر «پیشنهادات دیوانه‌کننده» وجود خواهد داشت. “ساعات شلوغی” تخفیف هایی بر روی اقلام “ویژه زودهنگام پرندگان” خواهد داشت و همچنین “تخلفات تیک تاک” وجود خواهد داشت که چیزی نیست جز یک معامله جدید هر ساعت با قیمت های پایین.

Nothing Phone 1 و Google Pixel 6a در طول فروش Flipkart Big Billion Days 2022 با قیمتی با تخفیف فروخته می‌شوند. قیمت Nothing Phone 1 از روپیه شروع می‌شود. 28999 و Google Pixel 6a با قیمت اولیه روپیه در دسترس خواهند بود. 27699.

Flipkart همچنین گزینه تحویل جعبه باز را برای اقلام با ارزش بالا مانند تلفن همراه و لوازم الکترونیکی راه اندازی کرده است. در این گزینه، شریک تحویل فلیپ کارت، محصول را در زمان تحویل، در مقابل مشتری باز می کند. در صورتی که سفارش آنها دست نخورده باشد، مشتریان می توانند تحویل را بپذیرند. Open Box Delivery در حال حاضر روی مارک‌های منتخب برای پین‌های منتخب در هند اعمال می‌شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا