تکنولوژی

فکر می کنید خدمات 5G برای شما بسیار گران خواهد بود؟ که آن را هیجان انگیز و مقرون به صرفه می کند

خدمات 5G امسال توسط دیوالی در هند عرضه خواهد شد. بسیاری نگرانی های خود را مبنی بر گران بودن آن ابراز کرده اند، اما حرکت های هیجان انگیزی وجود دارد.

با پایان دادن به حراج طیف 5G در اوایل ماه اوت، اپراتورهای مخابراتی آماده سازی برای عرضه خدمات 5G در هند را آغاز کردند. قبلاً نامه های تخصیص توسط مرکز برای اپراتورها صادر شده است. Ashwini Vaishnaw وزیر ارتباطات اتحادیه اخیراً اعلام کرد که خدمات 5G تا 12 اکتبر در هند عرضه خواهد شد. Reliance Industries CMD Mukesh Ambani گفت که Jio خدمات 5G خود را توسط Diwali راه اندازی خواهد کرد. به گزارش ET، با نزدیک شدن به راه‌اندازی، هم شرکت‌های مخابراتی و هم شرکت‌های گوشی‌های هوشمند در حال همکاری برای ارائه اتصالات جیبی 5G در کنار گوشی‌ها هستند.

مدیران صنعت و سازندگان گوشی های هوشمند به ET گفته اند که پرداخت یارانه به قیمت یک تلفن برای ارائه اتصال 5G ممکن است کافی یا آسان نباشد. از این رو، آنها در حال بررسی ارائه داده های نامحدود، خدمات OTT و بازی، از جمله پیشنهادات دیگر، همراه با عرضه 5G برای جذب مشتریان هستند.

Realme-Bharti Airtel برای ارائه خدمات 5G با یکدیگر همکاری کرده است

سازنده گوشی های هوشمند چینی Realme با Bharti Airtel برای مدل های سری C خود شریک شده است. مدهاو شیث، مدیرعامل هند این شرکت به اشتراک گذاشت: «ما در حال همکاری نزدیک با شرکت‌های مخابراتی برای آزمایش خدمات 5G همراه با بررسی پیشنهادات همراه برای مصرف‌کنندگان هستیم.» او همچنین افزود که آنها افزودنی‌های داده، بازگشت پول و غیره را ارائه خواهند داد. با گوشی های هوشمند سری C خود. علاوه بر این، کاربران Airtel با خرید Realme C30 از 750 روپیه تخفیف برخوردار خواهند شد.

مطلب پیشنهادی:  اشتراک 4 ماهه Spotify به ارزش روپیه را دریافت کنید. ساعت 119 شب رایگان! فقط این کار را انجام دهید. پیشنهاد فقط برای امروز

این شرکت گوشی های هوشمند مشتاقانه منتظر اجرای استراتژی مشابه با چندین شریک است. سایر برندهای گوشی های هوشمند هنوز مشارکت یا پیشنهادات مشابهی را اعلام نکرده اند.

جیو 5G

موکش آمبانی، رئیس صنایع Reliance، از خدمات 5G جیو در چهل و پنجمین مجمع عمومی سالانه این شرکت رونمایی کرد. او گفت: «با استفاده از فناوری 5G، اکنون می‌توانیم افزایش انقلابی در سرعت پهنای باند، ظرفیت شبکه و تعداد کاربران متصل داشته باشیم و در عین حال تأخیر را به‌طور چشمگیری کاهش دهیم.»

آمبانی گفت که خدمات 5G جیو تا دیوالی 2022 در دهلی، بمبئی، کلکته، چنای عرضه خواهد شد، در حالی که احتمالاً تا دسامبر 2023 در سراسر کشور در دسترس خواهد بود.

این در حالی است که 13 شهر هند در مرحله اول از سرویس اینترنت پرسرعت برخوردار خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا