کامپیوتر

قیمت مایکروسافت 365، آفیس 365 برای مشتریان غیرانتفاعی در سراسر جهان افزایش یافت که از اول سپتامبر اعمال شد

مایکروسافت قیمت آفیس 365 و مایکروسافت 365 را برای مشتریان غیرانتفاعی در سراسر جهان افزایش داده است. این تغییر که از اول سپتامبر اعمال می شود، محصولات مایکروسافت را تا 28 درصد برای سازمان های غیرانتفاعی در سراسر جهان گران تر می کند. این امر بر قیمت مجوزهای Microsoft Office 365 E1، Office 365 E3 و Office 365 E5 تأثیر می گذارد. این به روز رسانی برای Microsoft 365 E3 و Microsoft 365 Business Premium نیز قابل اجرا خواهد بود. این شرکت گفت، با این حال، هیچ تاثیری بر پیشنهادات غیرانتفاعی موجود به عنوان کمک هزینه نخواهد داشت.

با وجود افزایش، مایکروسافت اعلام کرد که به ارائه تخفیف های غیرانتفاعی تا 75 درصد در بسیاری از محصولات دیگر مایکروسافت 365 ادامه خواهد داد.

در نتیجه به‌روزرسانی، که برای اولین بار توسط The Register گزارش شد و در زمان ثبت این مقاله در صفحه Microsoft Partner Center ظاهر شد، Microsoft Office 365 E1 با قیمت 2.50 دلار (تقریباً 200 روپیه) از 2 دلار ( تقریباً 150 روپیه). با این حال، مجوز Office 365 E3 از 4.50 دلار (تقریباً 340 روپیه) به 5.75 دلار (تقریباً 430 روپیه) خواهد رسید و Office 365 E5 با قیمت 15.20 دلار (تقریباً 1150 روپیه) در دسترس خواهد بود. 14 دلار (تقریباً 1060 روپیه).

قیمت مایکروسافت 365 E3 نیز از 8 دلار (تقریباً 600 روپیه) به 9 دلار (تقریباً 680 روپیه) افزایش می یابد، در حالی که Microsoft 365 Business Premium از 5 دلار (تقریباً به 5.50 دلار (تقریباً 400 روپیه) افزایش می یابد. 380 روپیه).

مایکروسافت اعلام کرد که افزایش قیمت ها در سطح جهانی اعمال خواهد شد، با تعدیل بازار محلی برای مناطق خاص.

دیجیتال تو با مایکروسافت تماس گرفته است تا از زمان اعمال افزایش قیمت در هند مطلع شود. این شرکت پاسخ داد و تأیید کرد که لیست قیمت هند نزدیکتر به تاریخ اجرایی تغییر منتشر خواهد شد.

در یک پرسش متداول، شرکت مستقر در ردموند پاسخ داد که چرا در این زمان قیمت گذاری مایکروسافت 365 را به روز کرد.

این شرکت گفت: «این زمان مناسب برای به‌روزرسانی قیمت‌گذاری است. «در حالی که هنوز سؤالات و ابهامات وجود دارد، ما شاهد نشانه‌های روشنی از بهبود اقتصادی در سراسر جهان هستیم. علاوه بر این، در چند سال گذشته، رقبای ما قیمت ها را افزایش داده اند، در برخی موارد به شدت. ما صرفاً یک سابقه بهتر و سابقه اثبات شده در سرمایه گذاری مجدد در محصول و ارائه مداوم ارزش جدید به مشتریان خود داریم.”

قیمت گذاری به روز شده بر گزینه های سالانه و ماهانه میلیاردی برای مشتریان جدید و فعلی تأثیر می گذارد. این شرکت گفت در مورد کاربران موجود، در تمدید بعدی پس از 1 سپتامبر قابل اجرا خواهد بود.

مایکروسافت همچنین کمک های مالی نرم افزاری محلی را از 4 آوریل به حالت تعلیق درآورده است.

این شرکت در پرسش‌های متداول خود گفت: «قبل از به‌روزرسانی‌های ۴ آوریل برنامه کمک مالی خود، ما سعی کردیم به مشتریان غیرانتفاعی زمان کافی برای انتقال به فضای ابری و قفل کردن قیمت‌های غیرانتفاعی موجود مایکروسافت ۳۶۵ بدهیم». با در نظر گرفتن این موضوع، ما این افزایش قیمت را شش ماه از تغییرات قیمت تجاری به تعویق انداختیم تا به سازمان‌های غیرانتفاعی زمان کافی برای انتقال داده شود.»

مطلب پیشنهادی:  110 دلار در این مانیتور 4K 28 اینچی در فروش بهار HP صرفه جویی کنید

مایکروسافت در آگوست گذشته افزایش قیمت مایکروسافت 365 و آفیس 365 را برای مشتریان تجاری اعلام کرد. این به‌روزرسانی قیمت‌ها را تا 20 درصد افزایش می‌داد و قرار بود در 1 مارس منتشر شود، اگرچه شرکت آن را به 15 مارس عقب انداخت.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا