تکنولوژی

ماموریت غیرممکن؟ فراموشش کن! زمانی که اپل واچ ها جان صاحبانشان را در شرایط وخیم نجات دادند

اپل واچ ها به قدری جان انسان ها را نجات داده اند که هیچ چیز برای آنها “ماموریت غیرممکن” به نظر نمی رسد و باعث خوشحالی صاحبان آن ها شده است. بدونید چطور شد

اپل اولین ساعت هوشمند خود را در سال 2015 عرضه کرد و از آن زمان تاکنون جایگاه خود را به عنوان یکی از برترین ساعت های هوشمند با بسیاری از ویژگی های مفید، حتی آنهایی که واقعاً می توانند جان انسان ها را نجات دهند، تثبیت کرده است. از اندازه‌گیری موارد ساده مرتبط با سلامتی مانند ضربان قلب و الگوهای خواب گرفته تا ارائه عملکردهای SOS اضطراری، این ساعت دارای ویژگی‌های بسیاری است که ثابت کرده‌اند در خطرناک‌ترین موقعیت‌ها نجات‌دهنده هستند. از تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی، بیماری قلبی گرفته تا تماس با 911 برای کمک، درباره زمان هایی که اپل واچ جان انسان ها را نجات داد بخوانید.

اپل واچ فیبریلاسیون دهلیزی مرد انگلیسی را در حضور پزشکان تشخیص داد

اپل واچ یک بار فیبریلاسیون دهلیزی را تشخیص داد: وضعیتی که در صورت عدم درمان و نظارت صحیح توسط پزشک می تواند کشنده باشد. صاحب ساعت، کریس مینت، یک فرد سالم 30 ساله از علاقه مندان به تناسب اندام بود که متوجه شد ممکن است به بیماری فیبروم مبتلا باشد. با این حال، یک پزشک به او گفت که اپل واچ او احتمالاً معیوب است. اما پس از معاینه کامل مشخص شد که او دو دریچه قلب نشتی دارد. پزشکان بعداً به او گفتند که اگر اپل واچ به او هشدار نمی داد، این بیماری تشخیص داده نشده ممکن بود باعث حمله قلبی یا سکته شود.

مطلب پیشنهادی:  دولت به تازگی به کاربران ویندوز 10 در مورد این تهدید هشدار داده است. این چیزی است که اکنون باید انجام دهید

اپل واچ یک کایاک را که به دریا رفته نجات می دهد

محصول پوشیدنی اپل به نجات یک قایقرانی تبدیل شد که توسط یک جریان قوی در ساحل شمالی سیدنی استرالیا به دریا کشیده شد. قایق‌ران از ویژگی اضطراری SOS ساعت استفاده کرد تا پس از اینکه تقریباً 4 کیلومتر از ساحل رانده شد و به دلیل جریان‌های شدید دریا قادر به پارو زدن به ساحل نبود، با 911 برای کمک تماس گرفت.

اپل واچ با فعال کردن عملکرد اضطراری SOS به او کمک کرد تا سیگنالی برای کمک ارسال کند و مقامات مربوطه به نجات او شتافتند.

اپل واچ تومور قلب از دست رفته در بیمارستان را تشخیص داد

اپل واچ قبلا تومورهای غیرسرطانی قلب را با هشدار دادن به کاربر در مورد ضربان قلب نامنظم که می‌تواند ناشی از فیبریلاسیون دهلیزی باشد، شناسایی کرده بود. کیم دورکی، صاحب ساعت، گفت که در ابتدا فکر می‌کرد که این یک باگ است، اما اپل واچ در چند روز آینده به او هشدار داد. او سپس تحت تشخیص قرار گرفت و متوجه شد که تومور قلبی غیر سرطانی دارد که نیاز به جراحی دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا