کامپیوتر

مایکروسافت آفیس در Best Buy برای جمعه سیاه 50 دلار تخفیف دارد

کاربر کامپیوتر روی نماد Microsoft Word ضربه می زند تا برنامه باز شود.

امروز روزی است که همه منتظرش بودیم، و با ادامه معاملات جمعه سیاه، مردم لپ‌تاپ‌ها را چپ و راست می‌خرند. برای تکمیل همه تخفیف‌های لپ‌تاپ جمعه سیاه، Best Buy یک معامله شگفت‌انگیز را در Microsoft Office 2021 Home & Student Edition ارائه می‌کند. در ابتدا با قیمت 150 دلار، در حال حاضر می توانید مجوز مادام العمر را فقط با 100 دلار خریداری کنید، که 50 دلار یا 33 درصد در این مجموعه نرم افزاری بهره وری باید صرفه جویی کنید. این معامله یکی از بهترین معاملات جمعه سیاه خرید است که قطعاً نمی‌خواهید آن را از دست بدهید، به خصوص اگر دانش‌آموزان یا فردی که در خانه کار می‌کند در لیست خرید تعطیلات 2022 خود دارید.

این معامله بدون شک یکی از بهترین معاملات آفیس مایکروسافت است که در طول سال دیده ایم. مایکروسافت آفیس استاندارد صنعتی در مورد نرم افزار بهره وری است و دهه هاست که چنین بوده است. به‌عنوان بخشی از این بسته نرم‌افزاری، مادام‌العمر به کلاسیک‌های اصلی Microsoft Office دسترسی خواهید داشت: Microsoft Word، Microsoft Excel و Microsoft PowerPoint. خرید یک بار با یک مجوز ارائه می شود که می تواند روی یک دستگاه نصب شود، اما اگر تصمیم به ارتقای رایانه خود در آینده داشته باشید، می توان آن را به دستگاه دیگری منتقل کرد.

با Microsoft Office 2021 Home & Student Edition، می‌توانید تمام وظایف پردازش کلمه خود را با Microsoft Word انجام دهید، از تهیه اسناد گرفته تا ایجاد برچسب‌ها، علائم و بروشورها. مایکروسافت اکسل صفحات گسترده ایجاد می کند و داده ها را مانند هیچ برنامه دیگری در بازار سازماندهی می کند، و Microsoft PowerPoint به شما امکان می دهد ارائه های بصری خیره کننده را مستقیماً از لپ تاپ خود ایجاد کنید. این مجموعه برنامه هایی است که هر دانش آموزی کاملاً به آن نیاز دارد و برای سال های آینده استفاده خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:  آغاز فروش Amazon Prime Day 2022: بهترین معاملات الکترونیکی

مایکروسافت آفیس 2021 نسخه خانگی و دانشجویی در بیشتر سال‌ها 150 دلار قیمت دارد، اما در حال حاضر می‌توانید 50 دلار یا 33 درصد در این محصول نرم‌افزاری صرفه‌جویی کنید و فقط با 100 دلار مجوز مادام العمر داشته باشید. مایکروسافت آفیس استاندارد در دانشگاه ها، مشاغل و خانه ها در سراسر جهان است و این شانس شماست که مجوز مادام العمر را با قیمتی واقعا بی نظیر دریافت کنید.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا