موبایل

مشکلات ساختاری OnePlus 10T گزارش شده توسط این شرکت رد شده است: تمام جزئیات

به گفته این شرکت، OnePlus 10T تمام مراحل تست دوام گسترده OnePlus را برآورده می کند یا از آن فراتر می رود و می تواند در استفاده روزانه مقاومت کند. اعلام این شرکت چند روز پس از ویدیویی درباره دوام این گوشی توسط کانال یوتیوب JerryRigEverything منتشر شد. این ویدیو نشان می‌دهد که وان پلاس 10 تی پس از تحت فشار قرار گرفتن، به شکلی شبیه به وان پلاس 10 پرو، از وسط می‌چکد. OnePlus 10T در تست خراش عملکرد خوبی داشت و پس از برشته شدن نمایشگر آن توسط فندک، عملکرد خوبی داشت.

OnePlus 10T تمام مراحل تست دوام گسترده OnePlus را برآورده می‌کند یا از آن فراتر می‌رود، این شامل تست فشار است که در آن دستگاه به حالت تعلیق در می‌آید در حالی که وزن از جلو و عقب به مرکز آن اعمال می‌شود. OnePlus 10T دارای طراحی مهندسی سازه بهبود یافته ای است و می تواند بیش از 45 کیلوگرم نیروی خارجی را در این آزمایش در آزمایشگاه OnePlus تحمل کند، OnePlus در بیانیه ای که به دیجیتال تو ارسال شده است، گفت.

OnePlus 10T توسط YouTuber Zack Nelson در کانال JerryRigEverything یوتیوب خود تحت آزمایش های استقامتی سخت قرار گرفت. این ویدئو نشان داد که گوشی هوشمندی که اخیراً رونمایی شده است، اکثر تست‌هایی را که گوشی در معرض خراش و آتش قرار گرفته بود، پشت سر گذاشت. این گوشی حتی پس از خراشیدگی محافظ شیشه و صفحه نمایش سوخته، بی عیب و نقص کار می کرد.

با این حال، نتوانست از تست خمش جان سالم به در ببرد و به معنای واقعی کلمه به نصف رسید – درست مانند OnePlus 10 Pro. هر دو گوشی آسیب فاجعه‌باری را متحمل شدند و درست در زیر مجموعه دوربین در هنگام خم شدن از وسط شکستند. نلسون در این ویدئو گفت وان پلاس 10 تی بیشتر از وان پلاس 10 پرو دوام می آورد.

مطلب پیشنهادی:  بررسی GoPro Hero 11 Black: GoPro حرفه ای تر می شود

بیانیه OnePlus اضافه کرد: «زمانی که دستگاه‌های OnePlus را طراحی، مهندسی و تولید می‌کنیم، مطمئن می‌شویم که نه تنها طراحی زیبا و بدون شلوغی ارائه می‌دهند، بلکه بادوام هستند تا بتوانند استفاده روزمره را تحمل کنند».

لازم به ذکر است که تست خمش یکی از راه‌های قرار دادن گوشی در معرض شرایط شدید است که ممکن است در سناریوهای واقعی برای مشتریان اتفاق بیفتد یا خیر. با این حال، به جرات می توان گفت که در مواردی که گوشی در شرایط شدید قرار می گیرد، آسیب های فاجعه باری به آن وارد خواهد شد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا