تکنولوژی

مصاحبه های نامزد هوش مصنوعی: این ابزار مصاحبه های ساختگی شخصی سازی شده را با بازخورد بلادرنگ از ChatGPT ایجاد می کند.

بدون شک یکی از پر استرس ترین بخش های زندگی حرفه ای هر کسی، رفتن به مصاحبه شغلی است. این 15 تا 30 دقیقه می تواند شغل بعدی و به طور بالقوه کیفیت زندگی شما را تعیین کند. بنابراین جای تعجب نیست که همه روی این بخش از جستجوی کار تمرکز می کنند. اضطراب افراد در مورد مصاحبه های شغلی به قدری زیاد است که موسسات تخصصی و مربیان شخصی وجود دارند که صرفاً بر روی بهبود پاسخ به سؤالات احتمالی تمرکز می کنند. اما اگر به شما بگوییم راهی برای دریافت بازخورد در مورد پاسخ‌های مصاحبه و نکاتی برای بهبود آن بدون پرداخت یک دلار وجود دارد، چه؟ با Interviewsby.ai آشنا شوید، یک پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی که می تواند همه این کارها و موارد دیگر را انجام دهد. بیا یک نگاهی بیندازیم.

برای مصاحبه با این پلتفرم هوش مصنوعی آماده شوید

این پلتفرم یک وب سایت رایگان برای استفاده است که از هوش مصنوعی در هسته خود استفاده می کند تا به افراد کمک کند برای مصاحبه آماده شوند، پاسخ های خود را آزمایش کنند و در مورد نحوه بهتر کردن آنها بازخورد دریافت کنند. شروع کار بسیار آسان است. پس از رسیدن به وب سایت، به سادگی موقعیتی را که برای آن درخواست کرده اید پر کنید. همچنین می‌توانید اطلاعات بیشتری مانند نقش، مسئولیت‌ها، مهارت‌ها و موارد دیگر را ارائه دهید تا به هوش مصنوعی کمک کنید سؤالات بهتری برای شما ایجاد کند. شما در مجموع 5000 کلمه برای تکمیل این بخش دارید.

پس از اتمام کار، می توانید روی “ایجاد سوالات مصاحبه” کلیک کنید. اکنون این پلتفرم جادوی هوش مصنوعی خود را انجام خواهد داد تا مجموعه‌ای از سؤالات را که احتمالاً برای مصاحبه پرسیده می‌شوند، ارائه دهد. این بخش توسط ChatGPT طراحی شده است که هم سوالات را ایجاد می کند و هم پاسخ های شما را تجزیه و تحلیل می کند.

مطلب پیشنهادی:  سود شیائومی پیش بینی ها را از دست می دهد زیرا تجارت گوشی های هوشمند به یک کابوس تبدیل می شود

اما بیشتر از این کار می کند. در یک مصاحبه واقعی، به جای نوشتن، مستقیماً پاسخ های خود را بیان خواهید کرد. بنابراین، پلت فرم فقط به صورت شفاهی پاسخ ها را می پذیرد. در مرکز یک دکمه میکروفون وجود دارد که می توانید با فشار دادن آن، آن را روشن کنید و شروع به گفتن پاسخ خود کنید. اما مراقب باشید، فقط یک دقیقه فرصت دارید تا پاسخ دهید.

پس از پاسخ دادن به یک سوال، آن را تجزیه و تحلیل می کند و به شما بازخورد می دهد. متوجه می‌شود که می‌توانید روی کدام حوزه‌ها تمرکز بیشتری داشته باشید و اگر بیش از حد در مورد نکته‌ای صحبت کرده‌اید که نیاز به توجه زیادی ندارد. همچنین یک نمونه پاسخ تولید شده توسط هوش مصنوعی را برای بهبود پاسخ شما در اختیار شما قرار می دهد.

در نهایت، خلاصه‌ای برای همه پاسخ‌های شما ایجاد می‌کند تا بتوانید بعداً به آن بازگردید و تمام نکات را در قالبی سیستماتیک پیدا کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا