موبایل

من واقعاً امیدوارم که آیفون 16 پرو مکس اینگونه ظاهر نشود

ممکن است همچنان منتظر باشیم تا اپل سری آیفون 15 را معرفی کند، اما این امر مانع از افشای اطلاعات آیفون 16 نشده است. به طور خاص، رندرهای جدید در حال حاضر اولین نگاه ما به ظاهر آیفون 16 پرو مکس 2024 را نشان می دهد… است زیاد.

9to5Mac با همکاری Apple Leaker Sonny Dickson، رندرهای اولیه CAD iPhone 16 Pro Max / iPhone 16 Ultra را منتشر کرده است. نام دستگاه هنوز بر روی آن باقی مانده است، اما رندرها نشان می دهد که صفحه نمایش 6.9 اینچی شایعه شده به طور بالقوه چگونه خواهد بود.

آیفون 16 پرو مکس فوق العاده به نظر می رسد

رندر CAD از iPhone 16 Pro Max به iPhone 15 Pro Max.
9to5Mac

رندر بالا آیفون 16 پرو مکس را در کنار آنچه ما فکر می کنیم آیفون 15 پرو مکس شبیه به آن خواهد بود نشان می دهد. انتظار می رود مدل امسال پرو مکس، اندازه صفحه نمایش 6.7 اینچی را که اپل از زمان آیفون 12 پرو مکس استفاده کرده است، حفظ کند، اما آیفون 16 پرو مکس احتمالاً آن را به 6.9 اینچ افزایش خواهد داد.

دو دهم اینچ ممکن است روی کاغذ زیاد به نظر نرسد، اما همانطور که رندرها به وضوح تجسم می کنند، می تواند به آیفون 16 پرو مکس منجر شود. زیاد بزرگتر از هر چیزی که قبلا دیده بودیم

هیچ اشاره خاصی به وزن آیفون 16 پرو مکس نشده است، اما نمایشگر بزرگتر به معنای گوشی بزرگتر است – و این به طور طبیعی منجر به دستگاهی سنگین تر از آیفون 14 پرو مکس 240 گرمی امروزی می شود.

مطلب پیشنهادی:  جدیدترین iPad Air در فروش دسترسی زودهنگام آمازون 80 دلار تخفیف دارد

این ممکن است یک قدم خیلی دور باشد

یک نفر آیفون 14 پرو مکس و آیفون 14 پرو را در کنار هم نگه داشته است.
جو مارینگ/روندهای دیجیتال

از یک طرف، نمایشگر بزرگتر را می توان به عنوان یک تغییر مثبت در نظر گرفت. این بدان معناست که املاک و مستغلات بیشتری برای تماشای فیلم، بازی کردن، پیمایش برنامه‌ها و موارد دیگر وجود دارد. چه به دلایل دسترسی به صفحه نمایش بزرگتر نیاز داشته باشید – یا دقیقاً مانند ماهیت فراگیر تلفن های بزرگ – این تصاویر می توانند برای گوش شما موسیقی باشند.

با این حال، من به این رندرهای آیفون 16 پرو مکس نگاه می کنم و فقط مشکلات را می بینم.

همانطور که من عاشق آیفون 14 پرو مکس هستم، اوایل امسال مجبور شدم آن را با یک آیفون 14 پرو معمولی جایگزین کنم زیرا خیلی بزرگ. تصور ساده از بزرگتر بودن آیفون پرو مکس سال آینده مانند یک کابوس به نظر می رسد. همچنین صحبت از تغییر آیفون 16 پرو معمولی از صفحه نمایش 6.1 اینچی به صفحه نمایش 6.3 اینچی وجود دارد – و من با آن خوب هستم! اما پرش از 6.7 اینچ به 6.9 اینچ سفری نیست که من مایل به انجام آن باشم.

خبر خوب این است که ما وارد آن هستیم زیاد روزهای اولیه شایعات آیفون 16، و همه چیزهایی که امروز در مورد آن صحبت می کنیم ممکن است تا سپتامبر 2024 تغییر کند. اما اگر اپل واقعاً این را برای آیفون 16 پرو مکس برنامه ریزی می کند، من مشتاقانه منتظر آن نیستم.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا