کامپیوتر

نحوه استفاده از موتور داستانی Sudowrite برای نوشتن رمان های کامل با هوش مصنوعی

Sudowrite Story Engine ابزاری است که به شما کمک می کند تا یک رمان کامل را از ابتدا به پایان برسانید، نهایی کنید یا در واقع ایجاد کنید. از قدرت مدل زبان طبیعی aAI OpenAI (همان مدلی که نسخه‌های ChatGPT را نیرو می‌دهد) برای تولید متن برای یک رمان واقعی استفاده می‌کند. این کامل نیست و شما قطعاً باید آن را زیاد ویرایش کنید. اما این یک ابزار فوق العاده برای ایجاد استخوان های یک داستان یا ساختن چیزی بیشتر در بالای آن است.

در اینجا نحوه استفاده از موتور داستانی Sudowrite برای نوشتن رمان خود آورده شده است.

توجه داشته باشید: قانون کپی برداری از محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی هنوز به شدت مبهم است و احتمالاً در سال های آینده تغییرات زیادی خواهد کرد. اگر قصد تجاری‌سازی آنها را دارید، احتمالاً بهتر است از Sudowrite برای تولید رمان‌های کامل استفاده نکنید، اما تغییرات، پیشنهادات داستانی و ویرایش‌ها باید کاملاً خوب باشند.

نحوه استفاده از موتور داستانی Sudowrite

Sudowrite دارای تعدادی ابزار برای کمک به نویسندگان با درخواست ها و پاراگراف های تولید شده است، اما Story Engine کمی متفاوت عمل می کند. در اینجا نحوه شروع کار با آن آورده شده است.

مرحله ی 1: به صفحه اصلی Sudowrite بروید و انتخاب کنید دارم میام داخل برای ورود با یک حساب موجود یا حسابی که می خواهید ایجاد کنید.

گام 2: Sudowrite یک سرویس پولی است – از 10 دلار در ماه برای سطح ورودی شروع می شود. با این حال، می توانید از یک نسخه آزمایشی رایگان برای هر یک از آنها برای بازی با موتور داستان استفاده کنید. اگر از قبل یک حساب مشترک ندارید، سطح مورد نظرتان را انتخاب کنید که آزمایشی طول بکشد.

مرحله 3: از صفحه اصلی Sudowrite، را انتخاب کنید موتور داستان از پنل سمت چپ

صفحه اصلی Sudowrite.

مرحله 4: در صفحه بعدی چندین فیلد فرم برای پر کردن پیدا خواهید کرد. هر کدام هدف متفاوتی برای اطلاع دادن به موتور داستان در مورد آنچه می خواهید کتاب باشد، سبک و تا حدودی محتوای آن دارد.

مطلب پیشنهادی:  بهترین معاملات صندلی بازی برای جولای 2022

با کادر مشخص شده شروع کنید Braindumpو هر چیزی را که در مورد رمان فکر می کنید بنویسید. درنگ نکن اگر مربوط به رمان است، آن را بردارید. هر چه دستگاه باید اطلاعات بیشتری با آن کار کند، می تواند در مورد آنچه شما می خواهید دقیق تر باشد.

مرحله 5: وقتی کارتان تمام شد، به سربرگ های ژانر و سبک بروید. ژانر می تواند به همان اندازه که دوست دارید خاص یا مبهم باشد و جایی برای تفسیر باقی می گذارد. سعی کنید چند ژانر مختلف را در نظر بگیرید که اگر کتاب شما مناسب است، بتواند وارد آن شود.

در مورد سبک، ممکن است بخواهید سبک های ادبی مختلف را بررسی کنید تا بتوانید با دقت بیشتری به هوش مصنوعی آموزش دهید که چگونه به رمان نزدیک شود. ممکن است بخواهید مواردی مانند «پرهیز از کلیشه‌ها»، «تعریف سنگین» یا «استعاره‌های محدود» را در آن بگنجانید.

برای اطلاعات بیشتر ماوس را روی آن نگه دارید ? در کنار هر بخش توضیح می دهد که این میدان شکل بر چه جنبه ای از داستان تأثیر می گذارد.

مرحله 6: وقتی این فیلدها را به بهترین شکل ممکن پر کردید، انتخاب کنید تولید می کنند در کنار بخش خلاصه و هوش مصنوعی خلاصه ای از داستان شما را می نویسد. اگر می خواهید اصلاحاتی در آن انجام دهید، می توانید اطلاعات بیشتری را در آن اضافه کنید خلاصه داستان را بازنویسی کنید میدان و هوش مصنوعی یک عکس دیگر در خلاصه داستان خواهد گرفت.

از طرف دیگر، اگر قبلاً خلاصه‌ای را نوشته‌اید، آن را در آنجا رها کنید.

استفاده از موتور داستان Sudowrite برای تولید خلاصه.

مرحله 7: به فیلد بعدی بروید و می‌توانید اطلاعاتی درباره شخصیت‌های خود وارد کنید – چه کسانی هستند، چه شکلی هستند، چه کار می‌کنند، گرایش‌ها، ترس‌ها و غیره. گزینه دیگر فشار دادن است تولید می کنند دوباره دکمه را فشار دهید و موتور داستان Sudowrite چند شخصیت را برای شما بسازد.

مطلب پیشنهادی:  دل به تازگی قیمت این لپ تاپ بازی RTX 3050 را کاهش داده است
استفاده از موتور داستانی Sudowrite برای ایجاد شخصیت.

مرحله 8: سپس این گزینه را دارید که طرح کلی داستان خود را اضافه کنید. اگر یک برنامه اکشن به عمل یا فصل به فصل برای چگونگی پیش رفتن داستان خود دارید، آن را در اینجا قرار دهید. باز هم، شما همچنین می توانید از هوش مصنوعی برای ایجاد یک طرح کلی برای شما با انتخاب استفاده کنید تولید می کنند دکمه.

استفاده از موتور داستانی Sudowrite برای ایجاد طرح کلی داستان.

مرحله 9: در نهایت در فصل 1 می توانید شروع به نوشتن داستان خود کنید. شما می توانید آن را خودتان با کمک هوش مصنوعی بنویسید یا دستورالعمل های روشنی برای هوش مصنوعی قرار دهید که چگونه آن را بنویسد. در غیر این صورت، فقط ضربه بزنید تولید می کنند و تمام تلاش خود را بر اساس شماتیک و سایر اطلاعاتی که ارائه کرده اید انجام خواهد داد.

این که خودتان آن را بنویسید، هوش مصنوعی تمام کارها را انجام دهد یا آن را با کمک هوش مصنوعی کنار هم قرار دهید، به شما بستگی دارد، اما دسترسی فوری به طرح کلی خود و سایر عناصری که تف شده است خواهید داشت. توسط موتور داستان برای کمک به شما.

را بیت ها بخش به شما کمک می کند تا عناصر اصلی فصل اول را مرور کنید – چه چیزهایی باید باشند، از چه قلاب هایی ممکن است استفاده کنید، شخصیت های شما کجا معرفی خواهند شد و موارد دیگر.

که در نثر در زیر آن، خود داستان واقعی را خواهید دید. مانند تمام بخش‌های دیگر، هر اطلاعاتی را که می‌خواهید وارد کنید – یا در صورت تمایل خودتان فصل را بنویسید.

اینجا تولید می کنند دکمه چندین گزینه دارد. را دقیق ترین بهترین متن را اما با سرعت کمتر تولید می کند. شما همچنین گزینه هایی برای بهترین نثر و سریع ترین، که بر اساس درخواست های شما، متن را سریعتر، اما با دقت کمتری تولید می کنند. نوشته ای که تولید می کند نیز بعید است آنقدر قوی باشد.

Sudowrite یک موتور روایت که فصل های خودش را می سازد.

مرحله 10: اکنون بخش سخت فرا می رسد: ویرایش. موتور داستانی Sudowrite بسیار عالی است و متوجه خواهید شد که اشتباه می کند. همچنین به اندازه اکثر نویسندگان انسانی، نویسنده ای قوی نیست. شما می خواهید همه آنچه را که می آورد بخوانید و اصلاحات و ویرایش های خود را انجام دهید، به خصوص اگر قصد دارید این رمان را به نوعی با نام خود منتشر کنید.

مطلب پیشنهادی:  خریداران والمارت این لپ تاپ را با قیمت 99 دلار دوست دارند - همین حالا آن را دریافت کنید

برای کمک به شما در این زمینه، می توانید از ابزار History در بالای صفحه استفاده کنید نثر رشته. به نظر می رسد یک ساعت است که یک فلش در خلاف جهت عقربه های ساعت دور آن حرکت می کند. هر تغییری که شما یا هوش مصنوعی ایجاد کرده اید را به شما نشان می دهد. همچنین می‌توانید با تنظیم تمام فیلدهای دیگر و سپس فشار دادن، از هوش مصنوعی بخواهید که از کل موضوع عکس بگیرد. من در حال راه اندازی مجدد هستم دکمه.

مرحله 11: وقتی از نتایج نهایی راضی هستید، یا با استفاده از آن کپی و جایگذاری کنید یک کپی را فشار دهید تا تاریخ دکمه در بالای فیلد یا ارسال به سند دکمه در پایین جعبه با این کار در صورت تمایل می‌توانید محتوای خارج از Sudowrite را صادر کنید یا آن را به ابزار اصلی Sudowrite برگردانید تا بتوانید با کمک هوش مصنوعی به تایپ کردن ادامه دهید.

مرحله 12: هنگامی که برای رفتن به فصل بعدی آماده شدید، به بالای صفحه موتور داستان بروید و انتخاب کنید فصل 2 از منوی کشویی در غیر این صورت، انتخاب کنید ایجاد یک فصل دکمه برای رد شدن از فصل های آغازین.

کار فصل سودورایت.

هنوز باید کارهای هوش مصنوعی را اصلاح کنید و فصل‌ها را در قالب یک داستان منسجم بسازید، اما موتور داستانی Sudowrite می‌تواند به شما در نوشتن رمان بعدی کمک کند.

آیا می خواهید یک جفت چشم دوم هوش مصنوعی برای بررسی کار خود داشته باشید؟ افزونه های جدید ChatGPT را بررسی کنید. آنها او را حتی از آنچه که بود توانمندتر می کنند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا