تکنولوژی

نمایشگاه سرگرمی الکترونیک یا E3 2023 به تازگی معرفی شده است! تاریخ ها، جزئیات را بررسی کنید

نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی که بیشتر با نام E3 2023 شناخته می شود، رسما معرفی شد. تاریخ های رویداد را ببینید و بدانید که چه انتظاری دارید.

همه گیمرها می توانند شادی کنند. پس از مدت ها انتظار، نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی که بیشتر با نام E3 شناخته می شود، برای سال 2023 معرفی شده است. نمایشگاه E3 یکی از بزرگترین رویدادهای بازی است و پس از سه سال طولانی، امکان حضور حضوری را فراهم می کند و علاقه مندان برای تجربه دوباره این نمایشگاه باز خواهند گشت. رویداد فیزیکی از آنجایی که همه گیر به نظر می رسد فروکش کرده است، برگزارکنندگان از بازگشت هواداران استقبال خواهند کرد. شایان ذکر است که بسیاری از نمایشگاه‌های بازی به طور کامل آنلاین شده‌اند و E3 یکی از معدود نمایشگاه‌هایی است که هنوز به مردم اجازه می‌دهد تا از بازی‌ها، کنسول‌ها لذت ببرند و در مورد اعلامیه‌ها هیجان‌زده شوند. بنابراین، اگر شما یک گیمر هستید و در مورد این رویداد نیز هیجان زده هستید، باید بدانید که چه زمانی برگزار می شود و انتظار چه چیزی را دارید. ادامه مطلب

E3 2023 اعلام شد

این خبر رسمی توسط ReedPop، شرکت مدیریت نمایشگاه اعلام شد. آنها همچنین جزئیات مربوط به این رویداد را به اشتراک گذاشتند و هیجان انگیزترین آنها مدت زمان این رویداد است. پس از سال‌ها عدم میزبانی فیزیکی این رویداد، اکنون برگزارکنندگان با یک رویداد چهار روزه آن را جبران می‌کنند. E3 2023 از 13 ژوئن 2023 آغاز می شود و تا 16 ژوئن 2023 ادامه خواهد داشت. پیش از آن، 11 تا 12 ژوئن برای رویدادهای دیجیتال شریک رزرو شده است. این رویداد در مرکز همایش های لس آنجلس برگزار می شود.

مطلب پیشنهادی:  «Top Gun: Maverick» فردا می‌تواند یک خلبان پهپاد داشته باشد و از هوش مصنوعی استفاده کند

بخشی از این رویداد برای حرفه ای های صنعت محفوظ است، جایی که هم توسعه دهندگان بازی و هم مدیران شرکت ها فرصتی برای به اشتراک گذاشتن ایده ها، شبکه سازی و برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی خواهند داشت. بخش عمومی این رویداد بین 15 تا 16 ژوئن باز خواهد بود، جایی که مردم می توانند از مرکز بازدید کنند و تظاهرات عملی برگزار کنند. طبق یک بیانیه مطبوعاتی، “تئاتر محتوای ویژه ای که برای دارندگان بلیط در این روزها باز است و نگاهی عمیق به عناوین مورد انتظار دارد.”

این همچنین اولین E3 خواهد بود که توسط ReedPop مدیریت می شود، اما این شرکت تجربه سازماندهی بسیاری از رویدادهای بزرگ را دارد. در حال حاضر، جزئیات زیادی در مورد عناوین احتمالی که ممکن است در طول این رویداد برای نمایش نسخه ی نمایشی معرفی شوند یا در دسترس باشند، وجود ندارد، اما از آنجایی که زمان زیادی وجود دارد، در زمان مناسب از آنها مطلع خواهیم شد.

کایل مارسدن کیش، معاون بازی‌های ReedPop، درباره این اعلامیه گفت: «E3 یکی از معدود فرصت‌هایی است که صنعت بازی جهانی گرد هم می‌آید، به عنوان یک صدای قوی متحد می‌شود و به دنیا نشان می‌دهد که چه چیزی خلق می‌کند. چشم انداز ما این است که صنعت را با بازپس گیری هفته E3 سنتی گرد هم بیاوریم، این جرقه را بازگردانیم و نقش E3 را به عنوان یک رویداد نمایشگاهی جهانی واقعا جادویی برای سازندگان و مصرف کنندگان بازی بازگردانیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا