موبایل

نمایه Tinder شما به 3 روش بزرگ در شرف تغییر است

برنامه دوستیابی Tinder قبل از تصمیم گیری در مورد سازگاری شریک بالقوه با کشیدن انگشت به کاربران، نگاهی اجمالی به زندگی شریک بالقوه خود می دهد، اما اکنون اطلاعات بیشتری به صورت کامل نمایش داده می شود. پس از به‌روزرسانی‌ای که امروز منتشر شد، انواع روابط مورد نظر، ضمایر افراد و اهداف رابطه اکنون در جلو و مرکز نمایه‌های کاربر به‌عنوان نشان‌هایی ظاهر می‌شوند که مستقیماً زیر نام و سن فرد قرار می‌گیرند.

اطلاعات به روز شده برای بهبود وضوح برای همه کاربران اضافه شده است. بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط Tinder، 73 درصد از کاربران Tinder می گویند که به دنبال شخصی در برنامه هستند که بداند آنها چه می خواهند و در مورد آن واضح است. تمرکز جدید Tinder بر وضوح در مورد نوع رابطه ای که شخص به دنبال آن است، به منظور کمک به ساده کردن تعاملات و حذف هر گونه تطابق ناشی از انتظارات ناسازگار است.

دو صفحه آیفون که به‌روزرسانی‌های نشان نمایه Tinder را نشان می‌دهد که انواع رابطه را نشان می‌دهد.
Tinder

اطلاعاتی که با به‌روزرسانی ارائه می‌شود برای کاربران Tinder جدید نیست، زیرا بسیاری از آنها در مورد انواع روابطی که در بایوس خود می‌خواهند بسیار خاص هستند، اگرچه همه این کار را نمی‌کنند. با افزودن‌های رسمی به هر نمایه، کاربران اکنون می‌توانند سریع‌تر در مورد افرادی که می‌خواهند با آن‌ها هماهنگ شوند، تصمیم بگیرند.

هدف گزینه های موجود برای کاربران ارائه جزئیات زیادی تنها در یک فضای کوچک است. به عنوان مثال، پنج گزینه مختلف برای تنظیم نوع رابطه وجود دارد که شامل روابطی مانند تک همسری، چند همسری و غیره است. به همین ترتیب، گزینه‌های ضمیر به کاربران امکان انتخاب چهار ضمیر را می‌دهند تا از فهرست ۱۵ گزینه‌ای، در نمایه خود نمایش دهند. کاربران می توانند یکی از شش هدف رابطه را به عنوان نشان نمایه تعیین کنند تا با گزینه هایی مانند «رابطه بلندمدت»، «کوتاه مدت باز به بلندمدت»، «هنوز در حال فهمیدن» و بیشتر.

مطلب پیشنهادی:  نمایشگر، دوربین و باتری OnePlus 10T فاش شد

امیدواریم که نشان‌های نمایه به‌روزرسانی شده به افراد بیشتری کمک کند تا با کاربران سازگار ارتباط برقرار کنند و آنچه را که به دنبال آن هستند بسیار سریع‌تر بیابند، بدون اینکه مجبور نباشند به همان مکالمه‌هایی متوسل شوند که برای مقاصد و مقاصد با پرسش‌گری سروکار دارند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا