تکنولوژی

واتس اپ دقیقاً مانند تلگرام و سیگنال به شما می گوید چه چیزی جدید است

WhatsApp در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که به زودی همه چیز را در مورد تمام به روز رسانی های جدید به شما خواهد گفت. بدانید چگونه کار خواهد کرد.

WhatsApp در حال کار بر روی یک ویژگی جدید و جالب برای کاربران اندروید است که به زودی آنها را از تمام به روز رسانی های جدیدی که باید در مورد آن بدانند مطلع می کند! بله، خود واتس اپ شما را در مورد چیزهای جدید در برنامه پیام رسانی فوری مطلع می کند. این از ردیاب به‌روزرسانی واتس‌اپ WabetaInfo می‌آید، که تأیید می‌کند ویژگی جدیدی در واتس‌اپ بتا برای اندروید در حال توسعه است که درک چیزهای جدید در این سرویس را آسان‌تر می‌کند. تاکنون اخبار یا اطلاعات رسمی در مورد واتس اپ در مورد ویژگی های آینده توسط حساب رسمی توییتر این شرکت یا پست وبلاگ آنها به اشتراک گذاشته شده است. اما اکنون واتس‌اپ روی ویژگی جدیدی کار می‌کند که به شما امکان می‌دهد پیام‌های درون برنامه‌ای را برای ویژگی‌های جدید، مستقیماً در برنامه دریافت کنید.

با این حال، این ویژگی در مراحل اولیه توسعه است، بنابراین ممکن است به این زودی ها آن را روی دستگاه خود دریافت نکنید. در همین حال، وبلاگ WabetaInfo گوشه ای از این ویژگی آینده را از طریق یک اسکرین شات به اشتراک گذاشته است. این شرکت قصد دارد ویژگی‌های جدیدی را در یک چت رسمی WhatsApp اعلام کند. به لطف این پیام ها، می توانید از آخرین اخبار منتشر شده برای کاربران مطلع شوید.

همچنین بخوانید: به زودی کاربران واتس اپ آواتارهایی مانند فیس بوک، اینستاگرام را دریافت خواهند کرد

مطلب پیشنهادی:  تصویر روز نجوم ناسا 23 مارس 2023: کهکشان مارپیچی NGC 2841

علاوه بر این، این چت واتس اپ حتی نکات و ترفندهایی را برای بهبود تجربه واتس اپ شما ارسال می کند. همچنین اطلاعات را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حریم خصوصی و امنیت به اشتراک می گذارد. درست مانند هر چت دیگر WhatsApp، این چت باکس نیز رمزگذاری شده است تا پیام ها توسط اشخاص ثالث قابل رهگیری نباشد. با این حال، باید در نظر داشته باشید که این یک جعبه چت فقط خواندنی خواهد بود، به این معنی که نمی‌توانید پاسخ دهید. چت باکس واتس اپ مشابه سایر برنامه های پیام رسان مانند تلگرام و سیگنال خواهد بود که کاربران از طریق کانال رسمی به روز رسانی را دریافت می کنند.

اگر نمی‌خواهید از واتس‌اپ پیام‌هایی درباره به‌روزرسانی‌ها و نکات جدید دریافت کنید، در آینده می‌توانید این چت را مسدود کنید. متأسفانه، در حال توسعه است و در حال حاضر دقیقاً مشخص نیست که چه زمانی در چت های WhatsApp شما ظاهر می شود. با این حال، WabetaInfo گزارش داد که این چت به طور خودکار با دریافت اولین پیام از واتس اپ نمایش داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا