موبایل

ویدیوی کاربردی ادعایی سری Google Pixel 7 که به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است. گفته می شود تا 12 گیگابایت رم دارد

Google Pixel 7 و Pixel 7 Pro، یک ویدیوی کاربردی اولیه است که توسط یک YouTuber به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است. گفته می‌شود که هر دو مدل گوشی‌های هوشمند آینده گوگل، ساخت‌های اولیه توسعه‌دهنده هستند و گوشی‌ها فقط با صفحه بوت دیده می‌شوند. در این ویدئو، یوتیوبر برخی از مشخصات سخت افزاری و ویژگی های طراحی دو گوشی هوشمند گوگل را نیز به اشتراک گذاشته است. پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو نیز در این ویدیو برای مقایسه با نسخه‌های توسعه‌دهنده اولیه Google Pixel 7 و Pixel Pro نشان داده شدند.

کانال یوتیوب Unbox Therapy یک ویدیوی عملی از ساخت‌های اولیه توسعه دهندگان گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را به اشتراک گذاشته است. این ویدئو نشان می‌دهد که گوشی‌های هوشمند پیکسل آینده طرح افقی ماژول دوربین عقب را حفظ خواهند کرد. پیکسل 7 با دوربین پشتی دوگانه و پیکسل 7 پرو با دوربین سه گانه پشتی قابل مشاهده هستند.

همانطور که در ویدیو مشاهده می شود، لوگوی گوگل در هر دو گوشی را می توان در مرکز پنل پشتی قرار داد. طبق گفته یوتیوبر، پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو دارای طراحی شبیه به ویزور خواهند بود. همچنین گفته شد که پیکسل 6 پرو همانطور که در ویدیو مشاهده می شود کمی بلندتر و ضخیم تر از پیکسل 7 پرو است. گفته می‌شود که پیکسل 7 در مقایسه با پیکسل 6 از نظر ارتفاع به طور قابل توجهی کوتاه‌تر است. هر دو گوشی هوشمند آینده گوگل می‌توانند حاشیه‌های نازک‌تری نسبت به سری پیکسل 6 داشته باشند. سری پیکسل 7 نیز گفته می‌شود باریک‌تر از سری پیکسل 6 هستند، اما با ضخامت یکسان ماژول دوربین عقب.

مطلب پیشنهادی:  گمان می رود سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا دارای صفحه نمایش و طراحی ماژول دوربین مشابه گلکسی اس 22 اولترا باشد.

نسخه توسعه‌دهنده اولیه Pixel 7 Pro با 12 گیگابایت رم LPDDR5 و 256 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی در این ویدیو دیده شد. همانطور که در ویدیوی Unbox Therapy مشاهده می شود، صفحه بوت Pixel Pro نیز با نام رمز “cheetah EVT1.1” ارائه می شود. از سوی دیگر، پیکسل 7 با 8 گیگابایت رم LPDDR5 سامسونگ و 128 گیگابایت حافظه داخلی قابل مشاهده است. این گوشی را می توان با نام رمز “panther EVT1.1” مشاهده کرد. طبق این ویدیو، پیکسل 7 پرو می توانست لبه های راست و چپ را جلا داده باشد، در حالی که پیکسل 7 می تواند سطوح مات داشته باشد. به گفته یوتیوبر، هر دو گوشی از شارژ بی سیم پشتیبانی می کنند.

در قسمت جلو، پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را می‌توان در ویدیوی Unbox Therapy با نمایشگر سوراخ‌دار مشاهده کرد. به گفته یوتیوبر، پیکسل 7 پرو ممکن است کمی بزرگتر شود. یوتیوبر گوشی های سری پیکسل 7 را نیز وزن می کند. گفته می شود پیکسل 7 حدود 10 گرم سبک تر از پیکسل 6 است و پیکسل 7 پرو حدود یک گرم وزن تر از پیکسل 6 پرو دارد.

برای یادآوری، گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو در رویداد اصلی Google I/O 2022 مورد بررسی قرار گرفتند. گفته می شود هر دو گوشی پرچمدار اواخر امسال عرضه خواهند شد. آنها اذیت می‌کنند که از نسل بعدی Tensor SoC پشتیبانی می‌کنند و روی اندروید ۱۳ اجرا می‌شوند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا