کامپیوتر

ویندوز 11 در آخرین نسخه پیش‌نمایش از برنامه دوربین، پشتیبانی از شاتر حریم خصوصی، Arm64 دریافت می‌کند

مایکروسافت ممکن است آپدیت اصلی بعدی ویندوز 11، نسخه 22H2 را در ماه آینده منتشر کند. پیش از این، غول فناوری روز چهارشنبه شروع به انتشار بیلد 25182 پیش نمایش ویندوز 11 کرد. این به روز رسانی با یک برنامه دوربین به روز شده با شماره ساخت 2022.2207.29.0 ارائه می شود که پشتیبانی داخلی از Arm64 و یک ویژگی جدید حریم خصوصی را به همراه دارد. با آخرین به روز رسانی، دوربین می تواند وضعیت شاتر حریم خصوصی را در سخت افزار پشتیبانی شده درک کند. اگر دوربین در دسترس نیست یا چیزی وب‌کم را غیرفعال می‌کند، این می‌تواند تشخیص دهد و به کاربر اطلاع دهد. این بیلد همچنین مشکلات شناخته شده را برطرف می کند و بهبودهایی را به برنامه فروشگاه مایکروسافت اضافه می کند.

روز چهارشنبه، این شرکت از انتشار بیلد 25182 پیش نمایش داخلی ویندوز 11 در کانال Dev خبر داد. در پست وبلاگ، مایکروسافت تغییرات آخرین نسخه را توضیح داد. برنامه Camera قابل توجه ترین به روز رسانی را دریافت می کند که پشتیبانی داخلی Arm64 و ویژگی جدید حفظ حریم خصوصی را به همراه دارد.

با انتشار نسخه 2022.2207.29.0، برنامه دوربین اکنون می تواند وضعیت شاتر حریم خصوصی سخت افزار پشتیبانی شده، مانند وب کم مایکروسافت مدرن یا دستگاه های مشابه را درک کند. اگر شاتر دید را مسدود کند یا درب لپ‌تاپ بسته باشد، برنامه دوربین به کاربر اطلاع می‌دهد و راهنمایی می‌کند. مایکروسافت اطمینان می دهد که آخرین نسخه برنامه دوربین در دستگاه های Arm64 بهبود یافته است.

همچنین، برای تجربه بهتر مرور، به‌روزرسانی فروشگاه مایکروسافت اکنون اسکرین‌شات‌هایی را در نتایج جستجو نمایش می‌دهد. به‌علاوه، آخرین به‌روزرسانی به کاربران اجازه می‌دهد تا بازی‌ها را مستقیماً از برنامه فروشگاه مایکروسافت بدون تغییر برنامه نصب کنند.

مطلب پیشنهادی:  هکرهای کره شمالی این صرافی بزرگ رمزنگاری را هدف قرار داده اند

با آخرین ساخت، مایکروسافت یک خرابی شناخته شده را برطرف کرد که می‌توانست از راه‌اندازی برنامه‌ها جلوگیری کند شروع کنید منو. به همین ترتیب، چراغ دوربین در برخی از لپ تاپ ها پس از ورود به رایانه گیر کرده بود و مایکروسافت با نسخه جدید این مشکل را برطرف کرد. بررسی خطاها هنگام باز کردن و کپی کردن فایل‌ها از مکان‌های شبکه و مشکلات متعدد با File Explorer، از جمله مدیریت برگه‌های آن، نیز در به‌روزرسانی مورد بررسی قرار گرفت.

مایکروسافت تاریخ انقضای بیلد 25182 را نیز تعیین کرده است. این شرکت در 15 سپتامبر سال جاری به پشتیبانی از این بیلد پایان می دهد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا