کامپیوتر

ویژگی‌های جدید زوم، تیم‌ها و Outlook را به‌طور گسترده‌ای تحت تأثیر قرار می‌دهد

Zoom جزئیاتی را در رویداد Zoomtopia خود در روز سه شنبه در مورد خدمات تجاری جدید خود به اشتراک گذاشت که شامل ایمیل و مشتریان تقویم علاوه بر گزینه های چت تیمی، تخته سفید، تلفن و گزینه های جلسه می شود.

Zoom به زودی پیشنهادات ایمیل و تقویم خود را به عنوان یک نسخه بتا در دسترس قرار می دهد تا با مارک هایی مانند گوگل و مایکروسافت رقابت کند، که قبلاً خدمات ایمیل و تقویم را برای مشتریان عمومی و حرفه ای ایجاد کرده اند. اینها شامل Microsoft 365 و Google Workspace هستند. به طور خاص، توسعه داخلی Zoom زمانی رخ می دهد که هم مایکروسافت و هم گوگل تمرکز بیشتری روی خدمات حرفه ای خود دارند.

Zoom اعلام کرده است که سرویس گیرندگان ایمیل و تقویم خود به زودی در نسخه بتا در دسترس خواهند بود.

Zoom قصد دارد سرویس Mail را مشابه Microsoft Outlook کار کند و اضافه می کند که این سرویس رمزگذاری شده است. در رابطه با تقویم، آنها محصول شاخص بسته هستند. محصولات ایمیل و تقویم سپس با سایر ویژگی‌ها از جمله چت تیمی، تخته سفید، تلفن و جلسات در یک برنامه کار می‌کنند تا کاربران مجبور نباشند برای انجام کار، پلتفرم Zoom را ترک کنند.

با این مدل، زوم قصد دارد بهره‌وری را افزایش دهد و امنیت را برای کاربران نهایی خود به حداکثر برساند، زیرا بسیاری از آنها کسب‌وکارهای کوچکی هستند که ممکن است کارکنان فناوری اطلاعات کافی برای پشتیبانی از سرورهای ایمیل پیچیده را نداشته باشند.

جوزف چونگ، مدیر محصول زوم در وبلاگی از شرکت گفت: «خدمات ایمیل و تقویم زوم (بتا) برای مشتریان تجاری کوچک تا متوسط ​​است که به خصوص برای حفظ حریم خصوصی ایمیل ارزش قائل هستند.

مطلب پیشنهادی:  Intel XeSS در حال حاضر ناامید کننده است، اما هنوز امیدی وجود دارد

The Verge خاطرنشان می کند که این برند همچنین مطمئن است که مشتریان بالقوه می توانند گزینه های جدید خود را قابل اجرا بیابند، زیرا به احتمال زیاد از Zoom به عنوان گزینه کنفرانس ویدیویی خود استفاده می کنند.

داشتن یک ویژگی تقویم تعبیه شده در Zoom، ذخیره و یافتن اتصالات Zoom خود را برای جلسات آینده، در میان سایر کارهای خانگی، آسان می کند.

علاوه بر ویژگی‌های بتا، این برند همچنین Zoom Spots را معرفی کرد، قابلیتی که کارگران را در یک کنفرانس ویدیویی ترغیب می‌کند تا با دوربین‌های فعال ارتباط برقرار کنند. این ویژگی باید در اوایل سال 2023 منتشر شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های آینده، Zoom Virtual Agent است که یک چت ربات مبتنی بر هوش مصنوعی است که برای کمک به مشتریان در مشکلات فوری راه‌اندازی شده است. همچنین در سال 2023 در دسترس خواهد بود.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا