موبایل

ویژگی‌های Pixel 7، Pixel 7 Pro از طریق کاهش ویژگی‌های آینده به مدل‌های قدیمی‌تر می‌آیند: گزارش

با معرفی گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو، اکنون برخی از ویژگی های جدید وجود دارد که منحصر به گوشی های هوشمند جدیدی هستند که از پردازنده جدید Tensor G2 این شرکت پشتیبانی می کنند. مدت کوتاهی پس از عرضه جانشین‌های پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو، گزارش جدیدی ادعا می‌کند که کاهش ویژگی‌های بعدی گوگل، برخی از این ویژگی‌ها را برای گوشی‌های قدیمی‌تر پیکسل به ارمغان می‌آورد. این شرکت به طور منظم ویژگی‌های جدیدی را برای گوشی‌های هوشمند با برند پیکسل خود منتشر می‌کند که ویژگی‌های جدیدی را اضافه یا فعال می‌کند یا عملکرد موجود را بهبود می‌بخشد.

طبق گفته PhoneArena، کاهش ویژگی بعدی گوگل برای دسامبر سال جاری برنامه ریزی شده است و برخی از ویژگی هایی را که ما شاهد عرضه آن در مدل های پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو بودیم، به همراه خواهد داشت. یکی از جزئیاتی که باید به آن توجه کرد این است که ویژگی‌های بزرگ‌تر فقط برای گوشی‌های هوشمند مجهز به تنسور ارائه می‌شوند که شامل Pixel 6a (به طور رسمی در هند عرضه شده)، Pixel 6 و Pixel 6 Pro می‌شود. با این حال، چند دستگاه دیگر نیز وجود دارند که روی دستگاه‌های غیرتنسور پیکسل نیز عرضه خواهند شد.

Clear Calling که از پردازنده Tensor پشتیبانی می‌کند، در مدل‌های قدیمی‌تر Pixel 6 و Pixel 6 Pro در دسترس خواهد بود. این ویژگی نویز پس زمینه را در هنگام تماس صوتی کاهش می دهد. همراه با Clear Call، عبارت Quick Phrase جدید گنجانده شده است که به کاربران امکان می دهد به سادگی با گفتن کلمه “hush” به تماس ورودی پایان دهند. قاب هدایت‌شونده که با گوشی‌های هوشمند Pixel 7 و Pixel 7 Pro نیز معرفی شد، در دستگاه‌های قدیمی‌تر مجهز به تنسور ظاهر می‌شود. این یک ویژگی دسترس‌پذیری است که به افراد کم بینا اجازه می‌دهد با دادن دستورات صوتی که به آنها در موقعیت‌یابی تلفن در زمان واقعی کمک می‌کند، سلفی بگیرند.

مطلب پیشنهادی:  طراحی Infinix Hot 30 5G، مشخصات رسمی تایید شد. ممکن است در 14 جولای راه اندازی شود

Real Tone، که گوگل می‌گوید رنگ‌های پوست متفاوت را به دقت نشان می‌دهد، در حال حاضر در پیکسل 6a موجود است، اما پیشرفت‌هایی که در پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو ایجاد شده‌اند به زودی در پیکسل‌های قدیمی‌تر مجهز به تنسور در دسترس خواهند بود. براساس این گزارش، صدای فضایی که از طریق به‌روزرسانی Pixel Buds Pro ارائه می‌شود، برای مدل‌های Pixel 6 و 6 Pro نیز در دسترس خواهد بود.

در مورد ویژگی‌هایی که به پردازنده‌های Tensor متکی نیستند، ویجت «در یک نگاه» در صفحه اصلی موجود است که اکنون اطلاعات اضافی را در کنار اطلاعات موجود از قبل که معمولاً از طریق ویجت منتقل می‌شود، نمایش می‌دهد. رونویسی پیام صوتی در تلفن‌های هوشمند قدیمی‌تر بدون Tensor از جمله Pixel 4a نیز ظاهر می‌شود.

برای یادآوری، گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو از هفته آینده در هند به فروش خواهند رسید. این گوشی ها به ترتیب با قیمت 59999 روپیه و 84999 روپیه عرضه شدند و تنها در نسخه های تک رم و حافظه داخلی در هند عرضه خواهند شد. هر دو گوشی هوشمند از پردازنده جدید Tensor G2 گوگل بهره می برند و نسبت به مدل های قبلی پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو که توسط گوگل در هند عرضه نشده بودند، پیشرفت های ظریفی دارند. فروش گوشی‌های هوشمند جدید در Flipkart در 13 اکتبر آغاز می‌شود و پیش‌رزروها از قبل باز شده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا