تکنولوژی

پاسخ Wordle 429 برای 22 آگوست: هفته کاری تازه شروع شده است، 5 نکته برتر Wordle را از اینجا دریافت کنید

پاسخ Wordle 429 برای 22 آگوست: زمانی را برای تلف کردن ندارید زیرا هفته کاری تازه شروع شده است، سعی کنید چالش وردل امروز را با نکات و سرنخ های ارائه شده در اینجا حل کنید.

پاسخ Wordle 429 برای 22 آگوست: آیا تا به حال به این فکر کرده اید که داشتن دایره لغات خوب می تواند به شما در حرفه شما کمک کند و همچنین به شما امکان می دهد با حداقل تلاش برنده بازی های کلمه ای شوید؟ خوب، بله، هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه ای اینطور است. مردم اکنون دوست دارند بازی های کلمه ای مانند Wordle، Quordle و غیره را انجام دهند. با این حال، حل این بازی های حدس کلمات چندان آسان نیست. شما فقط چند تلاش برای حدس زدن یک کلمه 5 حرفی دارید و آن هم هر روز. آیا سعی کرده اید چالش وردل امروز را حل کنید؟ خوب، قدرت کلمات شما و کمی شانس و تمرکز می تواند به شما کمک کند تا پاسخ Wordle 429 را پیدا کنید. با این حال، اگر به دنبال نکات و سرنخ هایی برای Wordle امروز هستید تا شروع کنید، در اینجا 5 نکته برتر Wordle 429 و سرنخ هایی که می توانید آنها را کشف کنید.

نکات Wordle 429 برای 22 آگوست

وردل 5 حرفی امروزی یک کلمه پرکاربرد به خصوص توسط معلمان و اساتید است. ممکن است با دو حدس اول خود چندین حرف از کلمه را بیابید، اما ردیف کردن آنها برای یافتن کلمه صحیحی که کادرهای کلمه را سبز می کند یک کار است. می‌توانید سرنخ‌های Wordle 429 که در زیر ذکر شده است را بررسی کنید تا به شما کمک کند با حداقل تلاش برنده بازی شوید.

مطلب پیشنهادی:  حساب واتس اپ خود را به 2 گوشی پیوند دهید؟ ببینید چه چیزی در فروشگاه وجود دارد

سرنخ های Wordle 429 برای 22 آگوست

1. کلمه Wordle 5 امروزی با حرف M شروع می شود.

2. در کلمه وردل 5 حرفی امروزی دو مصوت وجود دارد.

3. هیچ یک از حروف در Wordle 429 تکرار نمی شود.

4. کلمه به T ختم می شود.

5. بزرگترین نکته – به کیفیت خوب بودن در چیزی مربوط می شود.

و در اینجا ما به شما 5 نکته و ترفند برتر Wordle 429 را ارائه می دهیم که به شما کمک می کند چالش امروز Wordle را شکست دهید. آنها را دوباره بخوانید و به کلمه ای فکر کنید که کاملاً با سرنخ های ذکر شده در بالا مطابقت دارد. با این حال، اگر هنوز در حال مبارزه هستید و می خواهید پاسخ را بدانید، راه حل Wordle 429 را در زیر بررسی کنید.

پاسخ به Wordle 429 برای 22 آگوست

شکستن پاسخ وردل امروز چندان سخت نیست! می توانید دوباره امتحان کنید. با این حال، اگر تلاش‌های شما تمام شده است و می‌خواهید پاسخ را بدانید، اینجا بروید. پاسخ Wordle 429 MERIT است. این یک اسم است و بر اساس دیکشنری کمبریج به «کیفیت خوب بودن و ستایش» بودن اشاره دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا