کامپیوتر

پاورپوینت برای استفاده از ChatGPT برای ایجاد یک نمایش اسلاید از ابتدا

مایکروسافت افکار خود را در مورد اینکه چگونه هوش مصنوعی (AI) می‌تواند شیوه کار ما را در سال‌های آینده شکل دهد و اینکه چگونه قصد دارد به هدایت این تغییرات کمک کند، آشکار کرده است. این خبر توسط ساتیا نادلا و جارد اسپاتارو از مایکروسافت در یک رویداد شرکتی با عنوان “آینده کار با هوش مصنوعی” اعلام شد.

همانطور که از نام آن پیداست، این نمایش بر این تمرکز داشت که چگونه هوش مصنوعی (AI) می تواند بر نحوه کار ما چه در حال حاضر و چه در آینده تأثیر بگذارد. به طور خاص، این غول فناوری درباره چگونگی اضافه کردن هوش مصنوعی به مجموعه برنامه‌های آفیس خود بحث کرد.

Microsoft Copilot یک ارائه پاورپوینت برای کاربر ایجاد می کند.
مایکروسافت

به عنوان مثال، در پاورپوینت، می توانید از Copilot مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده کنید، که می تواند تنها با چند دستور متنی، کل ارائه ها را برای شما ایجاد کند. می‌توانید به آن بگویید که بر اساس یکی از اسناد موجود شما یک ارائه ارائه کند، و اعلان‌هایی را که به او می‌گوید انیمیشن‌ها را اضافه کند یا به هر اسلاید به‌صورت جداگانه استایل بدهد، درک می‌کند.

مایکروسافت همچنین Copilot را به دیگر برنامه های آفیس خود معرفی خواهد کرد. می‌توانید از آن برای نوشتن سخنرانی در Word، ایجاد فهرست کارهایی در OneNote یا پیش‌نویس ایمیل گروهی در Outlook استفاده کنید. همه چیز قابل ویرایش خواهد بود، یا با تغییر مستقیم متن و تصاویر خودتان، یا با درخواست از Copilot که این کار را برای شما انجام دهد.

AI Copilot مایکروسافت در برنامه های مختلف مایکروسافت آفیس استفاده می شود.
مایکروسافت

Copilot همه این کارها را با ترکیب برنامه‌های Microsoft 365، یک مدل زبان بزرگ و Microsoft Graph انجام می‌دهد که با هم فایل‌ها و داده‌های شما را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا یاد بگیرند که چگونه به بهترین شکل به شما کمک کنند. همانطور که مایکروسافت توضیح داد، نه تنها ChatGPT به Office مرتبط است، بلکه بسیار بیشتر از آن است.

مطلب پیشنهادی:  DJI Avata در مقابل DJI FPV: کدام پهپاد اول شخص بهترین است؟

تلاش‌های هوش مصنوعی مایکروسافت در هفته‌های اخیر به شدت مورد بررسی قرار گرفته است. پس از اینکه این شرکت OpenAI را خرید، کار کرد تا چت بات ChatGPT را در محصولات خود ادغام کند. نتیجه بینگ چت بود، اما از زمان راه‌اندازی آن با گزارش‌هایی مبنی بر رفتار نامنظم و پیام‌های آزاردهنده مواجه شد.

اوایل این هفته، OpenAI از GPT-4، آخرین نسخه از مدل زبان بزرگ که ChatGPT را تقویت می کند، رونمایی کرد. همچنین مشخص شد که Bing Chat از GPT-4 پشتیبانی می‌کند و مدتی است که وجود داشته است.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا