کامپیوتر

چگونه روی اسنپ چت نیمه سوایپ کنیم

در اسنپ چت، ممکن است مواقعی پیش بیاید که بخواهید به جای باز کردن کامل یک پیام چت، آن را زیرچشمی نگاه کنید. ممکن است نخواهید یک پیام را به طور کامل باز کنید زیرا به دلایلی نمی خواهید برنامه به شخصی که آن را ارسال کرده است اطلاع دهد که شما آن را خوانده اید. اگر این مورد شماست، باید بدانید که راهی برای مشاهده پیام های اسنپ چت شما وجود دارد بدون اینکه به فرستنده هشدار داده شود که پیام او را مشاهده کرده اید. به آن «نیم اسلاید» می گویند.

اگرچه فرآیند نیمه لغزش به خودی خود ساده است، اما ممکن است چند بار تلاش کنید تا نحوه انجام آن را یاد بگیرید. مراحل زیر را دنبال کنید … و صبور باشید.

آیا هنوز هم می توانید روی اسنپ چت نیمی از صفحه را بکشید؟

بله، تا آنجا که ما می دانیم و از آگوست 2022، همچنان می توانید پیامی را در اسنپ چت نیمه تند بکشید. دیجیتال تو آن را روی یک دستگاه اندرویدی آزمایش کرد و نیمه تند کشیدن همچنان کار می کند.

با این حال، اتفاق نظر کلی در مورد این ویژگی اسنپ چت این است که از آنجایی که به نظر نمی رسد قابلیت نیمه کشیدن سوایپ یک ویژگی باشد که عمدا ایجاد شده است (بیشتر یک ویژگی تصادفی است)، پس منطقی است که اسنپ چت از شر آن خلاص شود. آن یک روز اما در حال حاضر، اگر به آن نیاز دارید، هنوز وجود دارد.

مطلب پیشنهادی:  مینگ چی کو: مدل های آیفون 14 پرو دارای تراشه بایونیک A16 بر اساس فرآیند 5 نانومتری موجود خواهند بود.

چگونه روی اسنپ چت نیمه سوایپ کنیم

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، کشیدن نیمه سوایپ در اسنپ چت پیچیده نیست، اما ممکن است قبل از اینکه به این فرآیند عادت کنید و آن را با موفقیت انجام دهید، چند بار تلاش کنید. در اینجا نحوه نیمه سوایپ کردن در اسنپ چت آورده شده است:

مرحله ی 1: برنامه Snapchat را در دستگاه تلفن همراه خود باز کنید.

گام 2: انتخاب کنید چت کنید برای مشاهده پیام های چت خود را نشان می دهد. یا می توانید برای مشاهده پیام های چت خود، انگشت خود را از چپ به راست روی صفحه بکشید.

مرحله 3: یک پیام خوانده نشده را در چت انتخاب کنید تا انگشت خود را تا نیمه بکشید. ضربه بزنید و نگه دارید نماد نمایه فرستنده پیامی که می خواهید به نصف بکشید. انگشت خود را روی صفحه از چپ به راست بکشید تا پیام خود را بدون باز کردن کامل آن ببینید.

با کشیدن انگشت خود، صفحه پیام به کل صفحه باز می شود و پیام شما را نمایش می دهد. وقتی کارتان تمام شد، فقط صفحه پیام را رها نکنید. برای بستن صفحه اعلان، انگشت خود را از راست به چپ به موقعیت اصلی خود بکشید.

این است! اگر توانستید با موفقیت دستورالعمل‌های بالا را دنبال کنید، پس فقط نیمی از انگشت خود را در اسنپ چت انجام داده‌اید!

پیام چت اسنپ چت در وسط یک انگشت نیم‌کشیدن روی دستگاه اندرویدی.

اسکرین شات


توجه: همانطور که در اسکرین شات دستورالعمل بالا متوجه خواهید شد، اگر از پیامی که مشاهده کرده اید با کشیدن انگشت تا نیمه عکس بگیرید، Snapchat به فرستنده اطلاع می دهد که این کار را در خود چت انجام داده اید. اسنپ ​​چت یک پیام اعلان را در چت قرار می دهد که می گوید: «شما از چت اسکرین شات گرفتید!» برای یک نیمه سوایپ موفق، بهتر است از این اعلان اجتناب کنید و اصلاً پیام را اسکرین شات نگیرید.

مطلب پیشنهادی:  اینتل به طور تصادفی یک پردازنده مرموز 34 هسته ای را فاش کرد

همچنین، به نظر نمی رسد که ویژگی نیمه سوایپ در اسنپ ها کار کند و فقط روی پیام های چت کار می کند.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا