تکنولوژی

5 ابزار برتر هوش مصنوعی برای توانمندسازی دانش آموزان: Knowji، Cognii تا Anki، آنها را اینجا ببینید، اکنون دانلود کنید

ChatGPT آتش را شعله ور کرده است و مردم به سمت ابزارهای مولد هوش مصنوعی هجوم می آورند تا ببینند چگونه می توانند در تحصیل، در محل کار یا صرفاً برای سرگرمی و خلاقیت سود ببرند. واضح است که هوش مصنوعی می تواند سرعت یادگیری مفاهیم جدید را در کمترین زمان افزایش دهد. ChatGPT بدون شک در ارائه طیف گسترده ای از ویژگی ها عالی است. به لطف صنعت پویا و پر رونق هوش مصنوعی، ابزارهای هوش مصنوعی (AI) مختلفی وجود دارد که به طور خاص برای حمایت از دانش آموزان در سفر آموزشی طراحی شده اند. در اینجا 5 بهترین ابزار هوش مصنوعی برای دانش آموزان وجود دارد که می توانید آنها را بررسی کنید.

5 ابزار برتر هوش مصنوعی برای دانش آموزان

از نظر دستوری

Grammarly یک برنامه نوشتاری محبوب مبتنی بر هوش مصنوعی است که در شناسایی اشتباهات املایی، گرامری و نقطه گذاری عالی است و در عین حال اصلاحات و توضیحات روشنگری را ارائه می دهد. دانش‌آموزان می‌توانند برای دریافت داده‌های ارزشمند، متن را در زمان واقعی اسکن کنند. خواه این یک پروژه، یک مقاله تحقیقاتی یا یک مقاله باشد، Grammarly در همه چیز به شما کمک خواهد کرد.

نوجی

این یک برنامه واژگان صوتی و تصویری مبتنی بر تحقیق برای یادگیری واژگان با سرگرمی است. چگونه کار می کند؟ Knowji پیشرفت یادگیری شما را برای تک تک کلمات ردیابی می کند و با ارائه مکرر کلماتی که برایتان چالش برانگیز است، اولویت بندی می کند. از یک الگوریتم تکرار فاصله دار برای تشخیص اینکه کجا یک کلمه را فراموش می کنید استفاده می کند.

مطلب پیشنهادی:  سه ماهه دوم اپل: تیم کوک مدیر عامل هند، رکورد خدمات تمام دوران و رکورد سه ماهه مارس برای آیفون

ریاضیات پیشرو

آیا در حل مسائل ریاضی مشکل دارید؟ StepWise Math یک ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی است که هدف آن مقابله با ترس شما از ریاضی است. از آماده شدن برای آزمون های تعیین سطح و آمادگی برای امتحان گرفته تا تکمیل دوره، StepWise Math از هر نظر به شما کمک خواهد کرد. ابتدا می توانید نسخه آزمایشی رایگان را با 10 شماره شروع کنید، اما باید در برنامه مشترک شوید.

شناخت

EdTech مطمئناً با کمک هوش مصنوعی تقویت می شود. Cognii، یک ابزار هوش مصنوعی برای آموزش، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با صحبت کردن با هوش مصنوعی، نوشتن پاسخ‌ها به زبان خودشان، و گرفتن ارزیابی فوری و بازخورد یادگیری، یاد بگیرند. علاوه بر این، تضمین می کند که دانش آموزان با تلاش های مکرر تا زمانی که مفاهیم را تسلط پیدا کنند، تمرین کنند.

آنکی

به خاطر سپردن مفاهیم مهم اما پیچیده می تواند بسیار طاقت فرسا باشد، به خصوص زمانی که زمانی برای آماده شدن وجود ندارد. برنامه AI Anki با پشتیبانی از تصاویر، صدا، ویدئو و نشانه‌گذاری علمی از طریق LaTeX (یک سیستم نرم‌افزار آماده‌سازی اسناد) به خاطر سپردن چیزها آسان می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا