تکنولوژی

5 ابزار برتر هوش مصنوعی برای حذف پس زمینه در تصاویر: Wondershare Pixcut، Remove.bg و غیره

اگر می‌خواهید به سرعت پس‌زمینه هر تصویری را حذف کنید، می‌توانید گزینه‌های متعددی را در وب پیدا کنید. از سوی دیگر، برخی از گوشی‌های هوشمند مانند آیفون دارای ویژگی داخلی هستند که به کاربران امکان می‌دهد یک شی را در یک تصویر انتخاب کرده و به برنامه‌های دیگر مانند یادداشت‌ها یا پیام‌ها بکشند. اگرچه آنها مفید هستند، ظهور ابزارهای هوش مصنوعی، حذف پس زمینه از تصاویر را به یک کار ساده تبدیل کرده است. با استفاده از این ابزارها، کاربران می توانند موضوع را در تصویر برجسته کرده و پس زمینه را برای استفاده تبلیغاتی، سرمقاله، تجاری یا شخصی حذف کنند.

بنابراین، 5 ابزار برتر هوش مصنوعی را برای حذف پس‌زمینه از تصاویر بررسی کنید. استفاده از تمامی این ابزارهای هوش مصنوعی رایگان است.

1. Erase.bg: این یک ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی است که به طور خودکار پس زمینه تصویر را در چند ثانیه حذف می کند. ابزار حذف پس‌زمینه خودکار می‌تواند توسط افراد حرفه‌ای و مبتدی بدون نیاز به دانش فنی استفاده شود و پس‌زمینه‌های شفاف را در تصاویر دریافت کنند.

2. Wondershare Pixcut: با Wondershare Pixcut، کاربران می توانند اشیاء ناخواسته را از تصاویر حذف کنند و تصویر را بدون از دست دادن کیفیت بزرگ کنند. این می تواند به طور خودکار لبه های تصویر را تشخیص دهد و پس زمینه را حذف کند.

3. Leawo Photo BG Remover: این ابزار هوش مصنوعی یکی دیگر از گزینه های عالی برای استفاده در مواقعی است که نیاز به حذف پس زمینه از چندین تصویر دارید. می‌تواند عکس‌های آپلود شده را تجزیه و تحلیل کند و به‌طور خودکار پس‌زمینه تصاویر را بدون محدودیت در تعداد و اندازه عکس‌ها حذف کند. همچنین می‌توانید شی را روی یک پس‌زمینه شفاف جدا کنید.

مطلب پیشنهادی:  موج شوک باد خورشیدی امروز به زمین برخورد کرد. آیا باعث ایجاد طوفان ژئومغناطیسی شده است؟

4. Cutout.pro: این ابزار هوش مصنوعی به شما این امکان را می دهد که پس زمینه هر تصویر را حذف کرده و آن را با یک تصویر جدید جایگزین کنید. همچنین، می‌توانید به راحتی پس‌زمینه را حذف کنید و پس‌زمینه را برای چندین تصویر به طور همزمان شفاف کنید.

5. Remove.bg: یکی از بهترین ابزارهای هوش مصنوعی موجود در بازار که می تواند پس زمینه تصاویر را حذف کند، Remove است. bg مورد علاقه شخصی ما است. کاربران فقط باید تصاویر را آپلود کنند و ابزار بقیه کارها را فورا انجام می دهد. همچنین، می توانید آن را دانلود کنید یا تصاویر را تنظیم کنید تا کمی آنها را اصلاح کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا