گجت

80 درصد از کاربران آیفون اپل واچ دارند! رتبه بندی گوگل و سامسونگ را بررسی کنید

از چه ساعتی استفاده می کنید؟ آیا اپل واچ، سامسونگ گلکسی واچ یا دیگری است؟ خب، طبق آخرین گزارش، تقریبا 80 درصد از کاربران ساعت هوشمند که آیفون دارند، اپل واچ نیز هستند! این بالاترین سهم است و توسط هیچ برند دیگری به دست نیامده است. طبق گزارش Counterpoint Research، اپل 56 درصد از سهم بازار ساعت های هوشمند ایالات متحده را در اختیار دارد. در این گزارش همچنین آمده است که در میان کاربران گوشی های هوشمند سامسونگ که دارای ساعت هوشمند هستند، تنها 40 درصد از ساعت های سامسونگ گلکسی استفاده می کنند.

اپل در سه ماهه چهارم 2022 حدود یک اپل واچ به ازای هر سه آیفون فروخت و سامسونگ به ازای هر 10 گوشی هوشمند گلکسی در ایالات متحده تنها یک گلکسی واچ فروخت. به نقل از IANS، متیو اورف، تحلیلگر، گفت: «اپل و iOS بر بازار گوشی‌های هوشمند ایالات متحده تسلط دارند و کاربران آیفون به دلیل قابلیت همکاری بهتر، احتمال بیشتری برای استفاده از سایر محصولات اپل دارند.

از سوی دیگر، این گزارش همچنین به این موضوع اشاره می‌کند که 71 درصد از کاربران گوشی‌های هوشمند گوگل پیکسل که دارای ساعت هوشمند هستند، دارای Google Pixel Watch هستند.

ارف افزود: طبق گفته کاربران اپل واچ، مهم ترین دلیل انتخاب ساعت هوشمند فعلی خود این است که آنها برند را دوست دارند.

بر اساس این گزارش، سه ویژگی برتر ساعت هوشمند از نظر پاسخ دهندگان عبارتند از ردیابی سلامت و فعالیت، دسترسی به اعلان‌ها و پیام‌ها و تماس‌ها، که ردیابی سلامت و فعالیت در میان کاربران مسن‌تر و بررسی اعلان‌ها در میان کاربران جوان‌تر محبوب‌تر است. از ویژگی های محبوب ردیابی سلامت و فعالیت می توان به گام شمار، ردیاب خواب، مانیتور ضربان قلب و مانیتور اکسیژن خون اشاره کرد.

مطلب پیشنهادی:  Fitbit Luxe با طراحی جواهرمانند، ابزارهای مدیریت استرس راه اندازی شده در هند: قیمت، مشخصات

در همین حال، مصرف‌کنندگان از ساعت‌های هوشمند خود برای اتصال استفاده می‌کنند – تعامل با اعلان‌های رسانه‌های اجتماعی و همچنین ارسال پیامک و تماس با دوستان، خانواده و همکاران.

نکته مهم این است که 77 درصد از پاسخ دهندگان می گویند اپل بهترین برند برای ساعت هوشمند بعدی آنها است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا