موبایل

Apple BKC در 18 آوریل افتتاح می شود، Apple Saket در دهلی در 20 آوریل: تمام جزئیات

اپل BKC، اولین فروشگاه رسمی خرده فروشی آیفون هند، درهای خود را در 18 آوریل به روی عموم باز خواهد کرد. اما بیشتر از آن، غول کوپرتینویی همچنین تایید کرد که دومین فروشگاه خود در این کشور در 20 آوریل، تنها دو روز پس از اولین، افتتاح خواهد شد. اپل همچنین از موانع فروشگاه Saket رونمایی کرد. مشتریان در هند می توانند جدیدترین طیف محصولات اپل را تجربه کنند و از خدمات و پشتیبانی شخصی فروشگاه های جدید بهره مند شوند.

اپل روز سه شنبه از طریق یک پست وبلاگی افتتاح اولین فروشگاه خرده فروشی خود را در هند اعلام کرد. غول فناوری مستقر در کوپرتینویی تأیید کرده است که فروشگاه اپل در بمبئی، Apple BKC، در 18 آوریل ساعت 11:00 صبح IST افتتاح می شود، در حالی که دومین فروشگاه این شرکت در کشور، Apple Saket در 20 آوریل ساعت 10 در دهلی باز خواهد شد. :00 AM : 00 IST. سازنده آیفون گفت، این فروشگاه‌های خرده‌فروشی جدید گسترش قابل توجهی را در هند نشان می‌دهند که راه‌های جدید عالی را برای مرور، کشف و خرید محصولات اپل با خدمات و تجربه استثنایی به مشتریان ارائه می‌دهند.

این شرکت پیش نمایشی از موانع فروشگاه ساکت را به ما ارائه داد که از دروازه های نمادین منحصر به فرد برای سرمایه ملی الهام گرفته شده است. فروشگاه Apple BKC در مرکز خرید Jio World Drive Mall متعلق به Mukesh Ambani، در مجتمع Bandra Kurla، بمبئی واقع شده است. هفته گذشته، اپل از سد فروشگاه بمبئی با طرحی الهام گرفته از هنر تاکسی نمادین کالی پیلی رونمایی کرد.

مطلب پیشنهادی:  با این حال، Stage Manager روی مدل‌های قدیمی‌تر iPad Pro ارائه می‌شود

مشتریان می توانند جدیدترین طیف محصولات را مرور کنند و از خدمات و پشتیبانی شخصی فروشگاه های جدید بهره مند شوند.

برای جشن افتتاح اولین فروشگاه خرده‌فروشی خود در هند، اپل BKC یک جلسه ویژه امروز در اپل را اعلام کرده است – ‘Mumbai Rising’. این برنامه آنلاین فعالیت های عملی را با محصولات و خدمات اپل ارائه می دهد که فرهنگ و جامعه محلی بمبئی را جشن می گیرد.

پیش از روز افتتاحیه، این شرکت تصاویر پس زمینه ویژه ای را برای iPhone، iPad و Mac بر اساس تصاویر موانع Apple BKC و Apple Saket رونمایی کرد. سازنده آیفون همچنین در حال تبلیغ یک لیست پخش ویژه Apple Music با “صداهای بمبئی و دهلی” است.


اپل این هفته آی‌پد پرو (2022) و آی‌پد (2022) را در کنار تلویزیون اپل جدید معرفی کرد. ما آخرین محصولات این شرکت را به همراه بررسی iPhone 14 Pro خود در Orbital، پادکست دیجیتال تو مورد بحث قرار می‌دهیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر کجا که پادکست‌های خود را دریافت کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا