تکنولوژی

BGMI بازگشته است! Krafton به زودی Battlegrounds Mobile India را اعلام می کند. اما یک گرفتاری وجود دارد

در یک رویداد تکان دهنده، اکنون رسمی شده است که بازی محبوب بتل رویال Battlegrounds Mobile India (BGMI) به زودی به هند بازخواهد گشت. این بازی در جولای 2022 توسط دولت ممنوع شد، اما ده ماه بعد این ممنوعیت برداشته شد. Krafton، شرکت سازنده بازی موبایلی تیراندازی چند نفره، بیانیه ای رسمی منتشر کرده و اعلام کرده است که این بازی به زودی برای دانلود در دسترس خواهد بود. این شرکت همچنین از دولت هند برای لغو این ممنوعیت قدردانی کرد. اما یک نکته مهم وجود دارد – بازی در ابتدا برای یک دوره سه ماهه در دسترس خواهد بود و در این مدت توسط مقامات دولتی نظارت خواهد شد. بازی همچنین باید با افزودن محدودیت زمانی و تغییر رنگ خون در بازی، تنظیماتی را انجام دهد.

در واکنش به خبر لغو این ممنوعیت، شان هیونیل سون، مدیر عامل Krafton India، گفت: “ما از مقامات هندی که به ما اجازه دادند تا عملیات BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA (BGMI) را از سر بگیریم بی نهایت سپاسگزاریم… ما بسیار خوشحالیم که اعلام کنید که BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA به زودی برای دانلود در دسترس خواهد بود و ما بی صبرانه منتظر بازگشت شما به پلتفرم خود هستیم.

BGMI با تغییراتی به هند باز خواهد گشت

بر اساس گزارش ها، دولت ممنوعیت این بازی را برای یک دوره موقت سه ماهه لغو کرده و در این مدت بازی توسط مسئولان نظارت و آنالیز خواهد شد. اگر مشخص شود که برنامه هر یک از قوانین کشور را نقض می کند، ممکن است دوباره ممنوع شود. با این حال، اگر او دوره مشاهده را پشت سر بگذارد، احتمالاً وضعیت غیرممنوعیت دائمی را دریافت می کند.

مطلب پیشنهادی:  آمازون مشاغلی را هدف قرار می دهد که برای فروش کالا به خرده فروشان آنلاین متکی هستند

برخی گزارش‌ها همچنین تاکید کرده‌اند که بازی قبل از اینکه برای دانلود در دسترس باشد، باید تنظیماتی را انجام دهد. اینها شامل اجرای یک محدودیت زمانی است که تعداد ساعاتی را که فرد می تواند در روز بازی کند را محدود می کند. علاوه بر این، رنگ خون (که هر زمان که بازیکنی به ضرب گلوله یا کشته می شود نمایش داده می شود) که قبل از محرومیت قرمز بود نیز ممکن است نیاز به تغییر داشته باشد.

ما قویاً کاربران خود را تشویق می‌کنیم که رفاه خود را در اولویت قرار دهند و از شیوه‌های بازی مسئولانه پیروی کنند. ما متعهد به ارائه یک تجربه ایمن و لذت بخش برای بازیکنان خود هستیم و معتقدیم که با تشویق بازی های مسئولانه، می توانیم به یک فرهنگ بازی سالم تر کمک کنیم که در آن بازیکنان می توانند در عین حال که از رفاه کلی خود مراقبت می کنند سرگرم شوند.” امور دولتی، کرافتون هند.

هیچ اطلاعاتی در مورد زمان عرضه بازی در اپ استور و پلی استور منتشر نشده است، اگرچه این شرکت گفته است که به زودی برای بازی آماده خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا