گجت

Fitbit برنامه ECG را برای شارژ 5 Fitness Band منتشر کرد. امتیاز آمادگی روزانه، بیشتر را اضافه می کند

Fitbit به‌روزرسانی‌های جدیدی را برای اپلیکیشن و ابزارهای پوشیدنی خود ارائه می‌کند. این شرکت متعلق به گوگل در حال اضافه کردن یک معیار سلامت جدید به نام امتیاز آمادگی روزانه به برنامه Fitbit برای آخرین ساعت‌های هوشمند و ردیاب‌های خود است. این ویژگی تمایل کاربران به ورزش را محاسبه می کند و بر اساس ضربان قلب، خواب و فعالیت پیشنهاد می کند که در یک روز معین چه کاری انجام دهند. ردیاب تناسب اندام Fitbit Charge 5 همچنین یک برنامه الکتروکاردیوگرام (ECG) روی دستگاه دریافت می کند. علاوه بر این، کاربران Fitbit در هند به ابزار جدید ثبت قند خون در برنامه Fitbit دسترسی دارند.

امتیاز آمادگی روزانه Fitbit در آگوست امسال در کنار Fitbit Charge 5 اعلام شد. امتیاز آمادگی روزانه بر اساس ورودی های دستگاه Fitbit کاربر کار می کند. فعالیت، تغییرات ضربان قلب و الگوهای خواب اخیر را بررسی می‌کند تا به کاربران بگوید که آیا باید روی ریکاوری تمرکز کنند یا در هر روز یک تمرین شدید انجام دهند. کاربران هر روز صبح یک امتیاز شخصی دریافت می کنند که جزئیات آن چه چیزی بر نتایج تأثیر گذاشته است، همراه با پیشنهاداتی مانند سطح فعالیت توصیه شده دریافت می کنند.

امتیاز تناسب اندام روزانه فقط برای کاربران Fitbit Premium در دسترس است. برای Fitbit Charge 5، Sense، Fitbit Versa 3، Fitbit Versa 2، Fitbit Luxe یا Fitbit Inspire 2 موجود است. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که این ویژگی شما را ملزم می کند که در تمام روز از بند تناسب اندام استفاده کنید. کاربران Fitbit Sense و Fitbit Versa 3 به نتایج خود مستقیماً روی مچ دست خود دسترسی خواهند داشت.

مطلب پیشنهادی:  iOS 15.3.1 منتشر شد، iPadOS 15.3.1 با پچ اکسپلویت WebKit، به روز رسانی watchOS 8.4.2 اکنون

فیت بیت همچنین یک اپلیکیشن الکتروکاردیوگرام (ECG) را برای Fitbit Charge 5 معرفی کرد تا به کاربران کمک کند ضربان قلب خود را روی این ابزار پوشیدنی ارزیابی کنند. اگرچه ویژگی ECG در هنگام عرضه در ماه آگوست در پوشیدنی گنجانده نشده بود، اما این شرکت اکنون آن را از طریق به روز رسانی اضافه کرده است. کاربران Fitbit Charge 5 می توانند با قرار دادن انگشتان خود بر روی پانل های فولادی ضد زنگ در هر طرف شارژ 5 به مدت 30 ثانیه مطالعه کنند.

علاوه بر این، Fitbit با هدف قرار دادن بیماران دیابتی در هند، ردیابی قند خون را نیز اضافه کرده است. کاربران ممتاز می توانند سطح قند خون خود را مستقیماً در برنامه Fitbit در اندروید و iOS بررسی کنند. آنها همچنین یادآوری هایی در مورد سایر معیارهای سلامت مانند فعالیت بدنی، خواب و تغذیه دریافت خواهند کرد. کاربران ممتاز Fitbit می توانند با مراجعه به اپلیکیشن Fitbit و کلیک بر روی آن، این ویژگی را به صفحه Today اضافه کنند کشف > آمار سلامت و تناسب اندام امروز و اضافه قند خون تیآه امروز به غیر از هند، ثبت قند خون برای کاربران استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، ایرلند، نیوزلند، سنگاپور، اسپانیا، بریتانیا و ایالات متحده به صورت زنده انجام می شود.

Fitbit گفت که در حال کار بر روی اضافه کردن تمرینات صوتی و تصویری جدید به Fitbit برای اعضای Premium است. هزینه اشتراک Fitbit Premium در حال حاضر 9.99 دلار (تقریباً 740 روپیه) در ماه است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا