تکنولوژی

Pinterest سهام رسانه های اجتماعی را کاهش می دهد، در حالی که Snap ناامید می شود

شرکت هایی که به تبلیغات دیجیتال متکی هستند در تجارت پس از بازاریابی پس از اسنپ سقوط کردند. کندترین رشد فروش سه ماهه خود را ثبت کرد.

شرکت هایی که به تبلیغات دیجیتال متکی هستند در معاملات پس از فروش در روز پنجشنبه پس از شرکت اسنپ سقوط کردند. کندترین رشد فروش سه ماهه خود را ثبت کرد.

Pinterest Inc. پس از اینکه شرکت مادر اسنپ چت اعلام کرد فروش در سه ماهه سوم تنها 6 درصد افزایش یافته است و اضافه کرد که تغییرات سیاست پلت فرم، باد مخالف اقتصاد کلان و افزایش رقابت منجر به کاهش هزینه های تبلیغاتی شده است، منجر به کاهش 9.4٪ شد و Meta Platforms 5.2٪ سقوط کرد. .

Trade Desk Inc. 5.9% سقوط کرد و Roku Inc. 3.6 درصد کاهش یافت در حالی که آلفابت شرکت. گوگل حدود 3 درصد از دست داد. شرکت توییتر که توسط ایلان ماسک خریداری می شود، 0.3 درصد سقوط کرد.

پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اسنپ چت، فیس‌بوک و اینستاگرام مجبور شده‌اند قوانین حریم خصوصی را که Apple Inc. سال گذشته معرفی شد که نشان دادن تبلیغات به مشتریان را بر اساس فعالیت آنلاین آنها دشوارتر کرد.

نتایج سه ماهه اسنپ اولین نتایج از سوی شرکت‌های اینترنتی بزرگی بود که به تبلیغات وابسته هستند و زمینه را برای آنچه سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار داشته باشند زمانی که بازیگران بزرگ‌تری مانند آلفابت و متا پلتفرم‌ها در هفته آینده گزارش می‌دهند، آماده کرد. سهام امسال تا پایان روز پنجشنبه 77 درصد سقوط کرده بود. از ارزش بازار به ارزش بیش از 100 میلیارد دلار در سال گذشته، به حدود 18 میلیارد دلار رسیده است.

مطلب پیشنهادی:  OpenAI برنامه ChatGPT را در تلفن هوشمند شما ارائه می دهد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا