کامپیوتر

آزمایش رایگان NordVPN: این سرویس را به مدت یک ماه به صورت رایگان امتحان کنید

امروزه، تمام زندگی ما در رایانه و تلفن ماست. اطلاعات حساسی مانند گذرواژه، شماره کارت اعتباری و شماره امنیت اجتماعی فقط روی دستگاه‌های ما نشسته و منتظرند تا یک هکر ماهر آنها را پاک کند. خوشبختانه، برخی از اقدامات امنیتی ساده وجود دارد که می توانیم از آنها برای جلوگیری از حملات استفاده کنیم. شبکه‌های خصوصی مجازی (VPN) راهی آسان برای افزودن بافر به امنیت شما و دسترسی به محتوای محدود شده از سراسر جهان است.

با این حال، VPN ها خدمات اشتراک ممتاز هستند، به این معنی که آنها رایگان نیستند (خب، برخی از آنها رایگان هستند، اما احتمالاً نباید از آنها استفاده کنید). معاملات VPN می تواند هزینه را کاهش دهد، اما تنها یک راه برای دریافت کاملا رایگان وجود دارد – آزمایش های رایگان. NordVPN یکی از بهترین خدمات VPN است، بنابراین آزمایش رایگان NordVPN بسیار محبوب است. برای امنیت عالی است و بهترین VPN برای Netflix است. برای یادگیری نحوه استفاده از آزمایش رایگان NordVPN به ادامه مطلب بروید.

آیا نسخه آزمایشی رایگان NordVPN وجود دارد؟

بهترین VPN برای Mac NordVPN است.

هیچ آزمایش رایگانی از NordVPN با تعریف استاندارد وجود ندارد، اما NordVPN آنقدر به خدمات VPN خود اطمینان دارد که 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد. رد شدن از این به شما امکان می دهد از دسترسی کامل به سرویس VPN برنده جایزه کاملاً بدون خطر لذت ببرید. شما باید یک برنامه ماهانه، سالانه یا 2 ساله انتخاب کنید، و اگر راضی نیستید، این سرویسی است که پس از 30 روز به آن نیاز دارید یا می خواهید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به NordVPN اطلاع دهید که راضی نیستید. و بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

مطلب پیشنهادی:  فروش Big Billion Days Flipkart 2022: بهترین معاملات زیر روپیه. 5000

در حالی که این یک نسخه آزمایشی رایگان سنتی نیست، اگر می‌دانید که VPN می‌خواهید، یا NordVPN را در مقابل TunnelBear، یا NordVPN در مقابل CyberGhost، یا NordVPN را در مقابل هر سرویس VPN دیگری مقایسه می‌کنید، ارزش آن را دارد. استفاده از ضمانت بازگشت وجه 30 روزه به کاربران فعلی VPN اجازه می دهد تا ببینند آیا NordVPN را به سرویس VPN فعلی خود ترجیح می دهند یا خیر، و کاربران جدید VPN مزایای استفاده از VPN را آزمایش کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه آیا می‌خواهید NordVPN یا سرویس VPN دیگری را امتحان کنید، می‌توانید هر آنچه را که درباره VPN‌ها باید بدانید کاوش کنید، و تعداد زیادی آزمایش رایگان VPN برای بررسی وجود دارد.

آیا می توانید NordVPN را به صورت رایگان دریافت کنید؟

نزدیکترین راه برای دریافت رایگان NordVPN استفاده از ضمانت بازگشت پول 30 روزه ذکر شده است. با این حال، NordVPN یک سرویس برتر است و همیشه یکی از بهترین خدمات VPN موجود است. اگر می‌دانید که VPN می‌خواهید، NordVPN ارزش قیمتش را دارد و با یک برنامه ۲ ساله، می‌توانید برنامه‌های NordVPN Complete، Plus یا Standard را فقط با ۳.۰۹ دلار در ماه در حال حاضر دریافت کنید. این قیمت شامل سه ماه خدمات رایگان NordVPN است که بیشتر از یک سرویس رایگان تخفیف به حساب می آید و برای برنامه های سالانه یا ماهانه در دسترس نیست.

آیا معاملاتی در NordVPN وجود دارد؟

نام و نشان شرکت NordVPN، قله‌های کوه آبی در برابر دایره‌ای سفید روی پس‌زمینه آبی.

NordVPN اغلب تخفیف های شگفت انگیزی در برنامه های سالانه و 2 ساله خود دارد و در حال حاضر می توانید تا 68٪ تخفیف در برنامه NordVPN دریافت کنید. در حال حاضر می توانید بالاترین برنامه کامل NordVPN را با 7.19 دلار در ماه با تعهد 1 ساله و 5.29 دلار در ماه با تعهد 2 ساله دریافت کنید. طرح پلاس میانی 5.89 دلار در ماه برای یک سال خدمت و 3.99 دلار در ماه با دو سال خدمات است. طرح استاندارد سطح ورودی 4.99 دلار برای یک سال خدمت و تنها 3.09 دلار در ماه با تعهد 2 ساله است. ضمانت بازگشت وجه 30 روزه NordVPN بخشی از هر یک از این برنامه ها است، بنابراین می توانید NordVPN را بدون ریسک تعهد طولانی مدت امتحان کنید.

مطلب پیشنهادی:  RTX 4080 می خواهید؟ قیمت ها نشان می دهد که می توانید 4090 را نیز تهیه کنید

جایگزین هایی که همیشه می توانید به آنها توجه کنید عبارتند از Cyberghost Free Trial، ExpressVPN Free Trial و IPVanish Free Trial.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا