تکنولوژی

آمازون 40000 کارمند را به رتبه های شرکت های آمریکایی اضافه خواهد کرد

آمازون در پایان ژوئن 950000 کارمند در ایالات متحده داشت، از 1.3 میلیون نفر در سراسر جهان.

Amazon.com Inc. می‌گوید قصد دارد بیش از 40000 نفر را به رده‌های شرکتی خود در ایالات متحده اضافه کند، کاری که این شرکت بزرگ‌ترین رویداد استخدام و آموزش می‌نامد. بزرگترین خرده‌فروش آنلاین و شرکت رایانش ابری در بیانیه‌ای اعلام کرد که قصد دارد در 15 سپتامبر یک نمایشگاه شغلی برگزار کند و در سال‌های اخیر به الگوی دعوت از جویندگان کار به طور انبوه برای اطلاع از موقعیت‌های آزاد شرکت ادامه دهد. آمازون مشخص نکرد که این موقعیت‌ها در کجا قرار می‌گیرند، اما سایت آگهی‌های شغلی این شرکت در روز چهارشنبه سیاتل، آرلینگتون، ویرجینیا، نیویورک، بلیو، واشنگتن و سانی‌ویل، کالیفرنیا را به‌عنوان دارای بیشترین موقعیت‌های شغلی فهرست کرد.

آمازون در پایان ژوئن 950000 کارمند در ایالات متحده داشت، از 1.3 میلیون نفر در سراسر جهان. اکثر این افراد در بخش لجستیک عظیم شرکت کار می کنند، عمدتاً در انبارهایی که اقلام را ذخیره و بسته بندی می کنند.

رتبه‌های این شرکت در طول همه‌گیری افزایش یافت، زیرا سفارش‌های ماندن در خانه باعث شد که مورد خرید آنلاین قرار گیرد. جف بزوس، مدیرعامل سابق آمازون در اوایل سال جاری وعده داد که آمازون بیشتر بر رفاه کارگران خود تمرکز خواهد کرد، بیانیه ای که به دنبال یک حرکت اتحادیه بی سابقه در انبارهای شرکت و فعالیت در میان کارمندان شرکت در مقر آن در سیاتل بود.

مطلب پیشنهادی:  ICC T20 Cricket World Cup 2022 آنلاین به صورت زنده: نحوه تماشای پخش زنده در هند. آیا می توانید رایگان تماشا کنید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا