تکنولوژی

آژانس حمل و نقل شهر نیویورک در حال ترمز هشدارهای سرویس توییتر است

اندکی پس از نیمه شب پنجشنبه، چندین قطار متروی شهر نیویورک با کندی خزیده شدند، زیرا خدمه اورژانس به مردی که روی ریل در منهتن پیدا شد مراجعه کردند.

تأخیرها برای مرکز کنترل ریلی اداره حمل‌ونقل شهری ذکر شد، جایی که یک عامل خدمات مشتری هشداری واضح برای سواران صبح زود نوشت تا مسیرهای جایگزین را در نظر بگیرند.

اما در حالی که این پیام به سرعت در وب سایت و برنامه MTA منتشر شد، این هشدار هرگز به حساب توییتر سیستم مترو با 1 میلیون دنبال کننده آن نرسید. مقامات به زودی متوجه شدند که دسترسی آژانس به باطن این پلتفرم بدون هیچ هشداری توسط توییتر به حالت تعلیق درآمده است.

این دومین خرابی در دو هفته گذشته بود و پاسخ در MTA سریع بود. تا بعدازظهر پنج‌شنبه، مدیران ارشد موافقت کردند که از ارسال اعلان‌های خدماتی در پلتفرم خودداری کنند.

این تصمیم بزرگترین شبکه حمل و نقل کشور را در میان تعداد فزاینده ای از حساب های کاربری، از رادیو عمومی ملی گرفته تا التون جان، قرار داد که از زمان تصاحب ایلان ماسک، حضور خود در توییتر را کاهش داده یا این پلت فرم را ترک کرده اند.

همچنین سواران و برخی از MTA را در حالت غافلگیرانه گرفتار کرد، اگرچه حداقل یکی از آژانس های حمل و نقل دیگر تصمیم گرفت از این روش پیروی کند.

برنامه قطار همیشه به هم ریخته است. براندون گوبیتوسا، یکی از ساکنان کوئینز که می‌گوید اعلان‌های خدماتی را در حساب توییتر MTA هر روز صبح قبل از رفتن برای رفت‌وآمد خود بررسی می‌کند، راحت است که همه پاسخ‌ها را در یک مکان داشته باشید.

مطلب پیشنهادی:  گوگل دودل زندگی ماری تارپ زمین شناس آمریکایی را جشن می گیرد

توییتر باید کمی مسئولیت بپذیرد تا مطمئن شود این سرویس از بین نمی رود.

به نوبه خود، توییتر نشان می دهد که روزهای اکانت های خصوصی که بی رویه اطلاعات را منتشر می کنند ممکن است به پایان رسیده باشد. ماه گذشته، این شرکت سیستم قیمت گذاری جدیدی را اعلام کرد که برای دسترسی به رابط برنامه نویسی برنامه یا API خود، که توسط حساب هایی که هشدارهای مکرر ارسال می کنند، مانند آژانس های حمل و نقل و آب و هوا، استفاده می شود، هزینه دریافت می کند.

مقامات MTA تخمین زدند که این هزینه می تواند تا 50000 دلار در ماه باشد. برای آژانس ترانزیت که با کسری چند میلیارد دلاری مواجه است، پرداخت این مقدار نگرانی ها را برانگیخت.

شانیفه ریرا، سرپرست مدیر ارشد مشتریان MTA، گفت: “مبلغی که ارائه می شود نجومی است.”

همه ما در صدد برگرداندن سفر هستیم. ما مجبور نیستیم برای اطلاع رسانی اخطارهای خدمات به مشتریان خود پولی بپردازیم.”

توییتر هشدار داد، کسانی که از پرداخت امتناع می‌کنند، شاهد کاهش خدماتشان خواهند بود، روندی که برخی آژانس‌ها می‌گویند در حال حاضر در حال انجام است.

سخنگوی اداره حمل و نقل شیکاگو تایید کرد که آنها در حال بررسی پایان دادن به هشدارها هستند و به آنچه آنها به عنوان اثربخشی “کاهش” توییتر برای اطلاعات حمل و نقل در زمان واقعی توصیف کردند، اشاره کرد.

روز جمعه، سیستم حمل و نقل سریع منطقه خلیج اعلام کرد که سیگنال‌های آن به‌دلیل مشکلات فناوری موقتاً در دسترس نیستند، اگرچه سخنگویی گفت که امیدوار است این مشکل به زودی برطرف شود.

مطلب پیشنهادی:  با افزایش شک و تردیدها در مورد معامله FTX-Binance، بازارهای کریپتو کاهش می یابند

علاوه بر قیمت گذاری، مقامات MTA دلایل دیگری برای ترک توییتر ارائه کردند، از جمله ویتریول اضافه شده و دور شدن از جدول زمانی زمانی.

آنها همچنین تمایل دارند تا مشتریان را به سمت محصولات داخلی موجود هدایت کنند که اطلاعات یکسانی در مورد اختلالات خدمات ارائه می دهند، مانند یک جفت برنامه معروف به MYmta و TrainTime. آنها به ترتیب جدول زمانی مترو و سیستم ریلی شهری را ارائه می دهند.

درخواستی برای اظهار نظر به دفتر ارتباطات توییتر ارسال شد. توییتر فقط با یک پاسخ خودکار پاسخ داد.

تصمیم MTA برای کاهش استفاده از توییتر در حالی است که بسیاری از کاربران نهادی این پلتفرم با تغییراتی که ماسک در تلاش برای سودآوری این سرویس انجام داده است، دست و پنجه نرم می‌کنند، از جمله اینکه کاربران را ملزم می‌کند تا برای نشانک‌های حساب‌هایشان که قبلاً به‌عنوان تأیید هویت عمل می‌کردند، هزینه پرداخت کنند. .

سیگنال‌های خدماتی ابزارهای ارزشمندی در سیستم اتوبوس و ریل عظیم شهر نیویورک هستند، جایی که مشکلات مکانیکی، آتش‌سوزی در مسیر، تعمیرات و مشکلات دیگر می‌تواند باعث تاخیر قطارهای مترو یا منحرف شدن به خطوطی شود که معمولاً در آنجا حرکت نمی‌کنند.

همین چند سال پیش، سواران اغلب از این تغییرات بی‌اطلاع بودند تا اینکه قبلاً روی سکوهای مترو قرار گرفتند، جایی که کارگران حمل‌ونقل پیام‌هایی را روی بلندگوهای جیغ می‌زنند یا تابلوهای کاغذی درباره تغییرات آویزان می‌کردند.

اطلاعات خدمات، از جمله موقعیت بی‌درنگ واگن‌های مترو، اکنون از طریق انواع منابع الکترونیکی، هم در تلفن‌های هوشمند مردم و هم در ایستگاه‌ها در دسترس است. یک نظرسنجی از کاربران نشان می‌دهد که مسافران مترو که اطلاعاتی را در حساب توییتر جستجو می‌کنند، سهم نسبتاً کمی از سواران را دارند.

مطلب پیشنهادی:  چگونه زمین به بهشت ​​امروزی تبدیل شد؟

به گفته سخنگوی مقامات، ماه گذشته بیش از 3 میلیون نفر از صفحه اصلی MTA بازدید کردند، این صفحه همچنین دارای به روز رسانی های اختلال در سرویس است که زمانی در توییتر ظاهر می شد و نزدیک به 2 میلیون نفر دیگر از این دو برنامه استفاده کردند.

علاوه بر اعلان‌های خدمات، نمایندگان خدمات مشتری MTA از توییتر برای ارائه پاسخ‌های بلادرنگ به سؤالات و نگرانی‌ها استفاده می‌کنند – رفت و برگشتی که اغلب برای آرام کردن اعصاب از بین رفته سوارکاران کار می‌کند.

به گفته راشل فاوس، مشاور ارشد سیاستگذاری در گروه ناظر Reinvent Albany، ماه گذشته، آژانس 21000 پاسخ را در توییتر ارسال کرد – پاسخ‌هایی که پنجره عمومی ارزشمندی را به خط مشی خدمات مشتری MTA ارائه کرد.

فاوس گفت: «یک شخصی‌سازی جالب بود. “فرصتی وجود دارد که ببینیم MTA چگونه به سواران پاسخ می دهد که بدون توییتر نمی توانید آن را دریافت کنید.”

در حال حاضر، آژانس گفته است که به مشتریان در توییتر پاسخ خواهد داد. اما مقامات اذعان کردند که هیچ تضمینی وجود ندارد که این وضعیت در دراز مدت باقی بماند.

ریرا گفت: “MTA برای بسیاری از چیزها سرزنش می شود، بنابراین ما به یک راه مطمئن و بادوام برای برقراری ارتباط نیاز داریم.” در مرحله فعلی (توئیتر)، ما نمی‌توانیم مشتریان خود را در موقعیتی قرار دهیم که حدس بزنند که آیا به‌روزترین اطلاعات را دارند یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا