موبایل

آیا ساعت پیکسل دارید؟ شما نباید به عملکرد زنگ آن اعتماد کنید

Pixel Watch یک ساعت هوشمند نسبتاً قوی است، اگرچه کمی گران است. با این حال، چندین گزارش کاربر ادعا می‌کنند که مشکلی جدی در یکی از مهمترین عملکردهای آن وجود دارد: زنگ هشدار.

با توجه به پست‌های متعدد صاحبان پیکسل واچ در ساب ردیت r/PixelWatch، برنامه هشدار به روش‌های مختلف، از زنگ‌هایی که در زمان‌های برنامه‌ریزی‌نشده به صدا در می‌آیند تا زنگ هشدار به صدا در نمی‌آیند، دچار اختلال می‌شود.

صفحه ساعت پررنگ Pilot Watch Pilot Google.
اندی باکسال/روندهای دیجیتال

به دلایل واضح، مشکلی مانند این مشکل بسیار بزرگی است، زیرا رد کردن زنگ هشدار به دلایل مختلف می‌تواند مشکل‌ساز باشد، و خاموش شدن تصادفی آلارم‌ها در زمانی که در نظر گرفته نشده‌اند مفید نیست. علاوه بر این، بسیاری از پست‌ها و نظرات گزارش می‌دهند که این مشکلات یک بار نیست، بلکه باگ‌های تکرارشونده‌ای هستند که چندین بار پیکسل واچ آن‌ها را تحت تأثیر قرار داده‌اند.

در حال حاضر هیچ اطلاعات رسمی از طرف Google برای رسیدگی به این مشکل یا ارائه جدول زمانی برای رفع احتمالی وجود ندارد. همچنین به نظر نمی رسد که اصلاحات غیر رسمی به اشتراک گذاشته شده باشد. بهترین توصیه برای هر کسی که با برنامه زنگ هشدار خود مشکل دارد، راه اندازی مجدد دستگاه است. با این حال، هیچ چیزی وجود ندارد که نشان دهد راه اندازی مجدد سریع مشکل را به طور کامل برطرف می کند.

به نظر نمی رسد که همه ساعت های پیکسل تحت تأثیر قرار گرفته باشند، اما همانطور که در بالا ذکر شد، به نظر می رسد آنهایی که با برنامه زنگ هشدار خود مشکل داشتند، مکرراً با مشکل مواجه می شوند. اگر یک پیکسل واچ دارید، ممکن است ایده خوبی باشد که از آن به عنوان زنگ هشدار اصلی خود استفاده نکنید تا زمانی که مشکل برطرف شود و حل شود، زیرا ممکن است ساعت دیر به صدا در بیاید یا اصلاً صدا نداشته باشد.

مطلب پیشنهادی:  انحصار گوگل در اندروید در واقع شروع به فروپاشی کرده است

اگر منتظر وصله هستید، مطمئن شوید که به‌روزرسانی‌های خودکار Pixel Watch را روشن کرده‌اید تا بتوانید به محض ارسال وصله، آن را دریافت کنید – یعنی با فرض اینکه به‌روزرسانی اصلاً ارائه شود. از آنجایی که پیکسل واچ بسیار جدید است (البته به اولین ساعت هوشمند گوگل اشاره نکنیم)، مشکلاتی مانند این کاملاً تعجب آور نیستند. امیدوارم مشکل آلارم به زودی برطرف شود. گوگل گاهی اوقات اجازه می دهد تا مشکلات سخت افزاری خود برای مدت طولانی بدون توجه باقی بمانند، اما از آنجایی که پیکسل واچ هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد، چیزی است که باید زودتر برطرف شود.

توصیه های سردبیران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا